Naprawa uszkodzeń armatury kotłowni i wymiennikowni WSS

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00198621
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00198621/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2021-10-01 08:30
Lokalizacja
Chęciny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6bef4d31-1aaa-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9591289964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachUsługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00198621 z dnia 2021-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naprawa uszkodzeń armatury kotłowni i wymiennikowni WSS

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10

1.5.2.) Miejscowość: Chęciny

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PLZZZ - Extra-Regio NUTS 3

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa uszkodzeń armatury kotłowni i wymiennikowni WSS

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bef4d31-1aaa-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198621

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00023853/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 „Przeprowadzenie remontów budowlanych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186507/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-0928-2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 80000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania:
1.1. Diagnostyka i naprawa systemu kontrolno-sterującego wymiennikownią solarną,
1.2. Naprawa systemu podawania gazu do palnika obsługującego kocioł wodny nr 1,
1.3. Naprawa pozostałych urządzeń określonych w protokołach z 20.02.2021 oraz 14.05.2021 r. – uwzględnione w załączniku nr 9 do SWZ.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ.
3. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 6 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
2021-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi