Odtworzenie odwodnienia przy drogach gminnych na terenie Gminy Zebrzydowice
GMINA ZEBRZYDOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00198613
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00198613/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 08:23
- Lokalizacja
- Zebrzydowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e482a50d-fb4e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5482430901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00198613 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odtworzenie odwodnienia przy drogach gminnych na terenie Gminy Zebrzydowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZEBRZYDOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. ks. Antoniego Janusza 6
1.5.2.) Miejscowość: Zebrzydowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-410
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 4755107
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zebrzydowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zebrzydowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zebrzydowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odtworzenie odwodnienia przy drogach gminnych na terenie Gminy Zebrzydowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e482a50d-fb4e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198613
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000490/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Odtworzenie odwodnień przy drogach gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147814/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 168530,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie odcinkowych odtworzeń odwodnienia przy drogach gminnych:
Zad. 1 ul. Dębowa – Leśna w Marklowicach Górnych: rów
Zad. 2 ul. Dębowa – Górna w Marklowicach Górnych: rów
Zad. 3 ul. Dębowa w Marklowicach Górnych: rów
Zad. 4 ul. Kalinowa w Zebrzydowicach: rów
Zad. 5 ul. Słowicza boczna w Zebrzydowicach: rów
Zad. 6 ul. Szkolna w Marklowicach Górnych: ciek
Zad. 7 ul. Dworcowa boczna w Zebrzydowicach: rów
Zad. 8 ul. Malinowa w Kończycach Małych: rów
Zad. 9 ul. Zamkowa w Zebrzydowicach: rów
Zad. 10 ul. Świtezianki – Miodowa w Kończycach Małych: przepust
Zad. 11 ul. Świtezianki – Ceglana w Kończycach Małych: rów
Zakres zadania obejmuje odtworzenie odcinkowo przydrożnych rowów otwartych, ścinkę zawyżonych poboczy, wymianę niedrożnych kanałów i przepustów, odtworzenie umocnienia betonowymi płytami ażurowymi, odtworzenie nawierzchni asfaltowej jezdni.
Szczegółowy zakres zadania ujęto w załączonych do SWZ przedmiarach robót oraz STWiOR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149578,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149578,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149578,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma BUD-ROL Bogusław Reclik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6330000526
7.3.3) Ulica: M. Konopnickiej 2A
7.3.4) Miejscowość: Golasowice
7.3.5) Kod pocztowy: 43-252
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149578,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1,5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |