Przebudowa kompleksu sportowego przy ul. Sosnowej w Szczyrku"
GMINA SZCZYRK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00199047
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00199047/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 11:15
- Lokalizacja
- Szczyrk, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45db2f6c-178e-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9372653068
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199047 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa kompleksu sportowego przy ul. Sosnowej w Szczyrku"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZCZYRK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Beskidzka 4
1.5.2.) Miejscowość: Szczyrk
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-370
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 338295026
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szczyrk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczyrk.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa kompleksu sportowego przy ul. Sosnowej w Szczyrku"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45db2f6c-178e-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199047
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007999/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa kompleksu sportowego przy ul. Sosnowej w Szczyrku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183972/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym (art. 275 pkt 2 ustawy Pzp) . W terminie wyznaczonym do składania ofert do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta, która podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. W związku z powyższym Zamawiający zobowiązany był do unieważnienia postępowania w trybie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp. Zamawiający udzielił zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp, tj. w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: GKUHiR272.4.2021
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKUHiR272.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
1.1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejącego kompleksu sportowego przy ul. Sosnowej w Szczyrku poprzez rozebranie istniejącego boiska do piłki nożnej i dwóch boisk do koszykówki i wykonanie nowych obiektów sportowych oraz remont istniejącego ogrodzenia przebiegającego po obrysie kompleksu sportowego i wykonanie dodatkowych piłkochwytów oraz oświetlenia i monitoringu.
1.2. Zakres robót składających się na przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:
1.2.1 Robót rozbiórkowych oraz odwodnienia powierzchniowego i wgłębnego/drenażu .
1.2.2 Boiska wielofunkcyjnego na które składa się:
− Boisko do piłki nożnej,
− Boisko do piłki ręcznej,
− Kort tenisowy,
1.2.3 Boiska do koszykówki.
1.2.4 Boiska do siatkówki.
1.2.5 Bieżni czterotorowej wraz odcinkiem wyhamowania długości 10,0 mb.
1.2.6 Placu rekreacyjnego wielofunkcyjnego.
1.2.7 Skoczni do skoku w dal.
1.2.8 Rzutni do pchnięcia kulą.
1.2.9 Chodnika dla pieszych.
1.2.10 Przebudowy i remontu ogrodzenia.
1.2.11 Dostawa i montaż trybun.
1.2.12 Dostawa i montaż elementów małej architektury, zieleń.
1.2.13 Przebudowy oświetlenia.
1.2.14 Instalacji systemu monitoringu.
1.2.15 Montaż wyposażenia obiektu sportowego .
1.2.16. Przedmiot zamówienia obejmuje również:
− organizację placu budowy,
− zabezpieczenie placu budowy,
− wykonanie niezbędnych badań i prób,
− uporządkowanie terenu po zakończeniu robót,
− wykonanie powykonawczej dokumentacji geodezyjnej.
1.2.17. Odwodnienie, Drenaż.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót budowlanych określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót. /link do dokumentacji projektowej http://przetarg.szczyrk.pl/komplekssportowy/
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.U.H. TABUD S.C. Aleksander Zając, Tadeusz Zając
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9371265140
7.3.3) Ulica: Lipowska 1049
7.3.4) Miejscowość: Buczkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 43-374
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie nawierzchni boisk z trawy syntetycznej, podwykonawca P.W. Gretasport
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2150000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |