Modernizacja Zakładu Diagnostyki w Szpitalu św. Wojciecha w Copernicus PL w Gdańsku
Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00198802
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00198802/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 09:50
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e26fd6e-c91a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5833162278
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00198802 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Zakładu Diagnostyki w Szpitalu św. Wojciecha w Copernicus PL w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
1.3.) Oddział zamawiającego: Szpital św. Wojciecha al. Jana Pawła II 50, 80-462 Gdańsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221964385
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowe Ogrody 1-6
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-803
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 76 40 100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@copernicus.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.copernicus.gda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/copernicus/aukcje1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Zakładu Diagnostyki w Szpitalu św. Wojciecha w Copernicus PL w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e26fd6e-c91a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198802
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dotyczy projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej, nr projektu: RPPM.07.01.02-22-0005/16-00 z późn. zmianami, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa pomorskiego na lata 2014–2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00078214/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D10.251.30.C.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4246000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja Zakładu Diagnostyki w Szpitalu św. Wojciecha w Copernicus PL w Gdańsku”.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zgodnie z Umową (zał. nr 3 do SWZ) i Opisem Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej OPZ)- zał. 2 do SWZ wraz załącznikami robót budowlanych i instalacyjnych polegających na wewnętrznej przebudowie pomieszczeń w obrębie istniejącego Zakładu Diagnostyki Obrazowej zlokalizowanego na kondygnacji +1 w budynku „B” w zespole budynków szpitalnych Św. Wojciecha w Gdańsku. W ramach inwestycji planuje się między innymi przebudowę trzech gabinetów RTG wraz z niezbędnymi dla nich funkcjami. Projektowana przebudowa ma na celu dostosowanie oddziału do obecnych potrzeb i przepisów prawnych oraz poprawę warunków pobytu pacjentów i pracy personelu. Ze względu na konieczność utrzymania ciągłości funkcjonowania Zakładu Diagnostyki Obrazowej projekt zakłada realizację inwestycji w 2 etapach. Zakres prac obejmuje również remont ciągów komunikacyjnych (łącznik E i F, korytarz B, klatka schodowa), system BMS, , pocztę pneumatyczną, system kolejkowy – wskazane zakresy zostały opisane w załącznikach do OPZ. Nie projektuje się zmian w istniejącym zagospodarowaniu działki tj. urządzeniach związanych z obiektem, układzie komunikacyjnym, sieci uzbrojenia terenu, ukształtowaniu terenu. W przedmiotowym projekcie przebudowy pomieszczeń nie przewiduje się zmian w zapotrzebowaniu na miejsca postojowe.
Podstawowe dane liczbowe inwestycji, powierzchnia:
• Powierzchnia użytkowa w zakresie opracowania (istniejąca): 621,50m2.
• Powierzchnia użytkowa projektowana: 624,20m2.
• Powierzchnia dodatkowego zakresu ok.: 195 m2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 2 do SWZ- OPZ oraz w zał. nr 3 do SWZ – Projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262520-2 - Roboty murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4790000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5270000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5222580 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Arkadiusz Kiełb prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: ARKADIUSZ KIEŁB - Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane "MOPIK
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Stanisław Kiełb prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: STANISŁAW KIEŁB - Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane "MOPIK"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5851271121
7.3.3) Ulica: ul. Biskupia 24 lok. B
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-875
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5222580 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |