Przebudowa drogi powiatowej nr 1233D w miejscowości Raszówka na: • odcinku „A” - od km 6+670 do km 7+200 i od km 7+830 do km 8+562, • odcinku „B” - od km 7+200 do km 7+830

POWIAT LUBIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00200350
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00200350/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-04 10:12
Lokalizacja
Lubin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d73d8afd-00c3-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6922340500
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BERGER BAU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
8 273 135,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00200350 z dnia 2021-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1233D w miejscowości Raszówka na:
• odcinku „A” - od km 6+670 do km 7+200 i od km 7+830 do km 8+562,
• odcinku „B” - od km 7+200 do km 7+830

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT LUBIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 12B

1.5.2.) Miejscowość: Lubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 767467113

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-lubin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat-lubin.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-lubin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1233D w miejscowości Raszówka na:
• odcinku „A” - od km 6+670 do km 7+200 i od km 7+830 do km 8+562,
• odcinku „B” - od km 7+200 do km 7+830

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d73d8afd-00c3-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00200350

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00013793/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej nr 1233D w miejscowości Raszówka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154445/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 9775354,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przy przebudowie drogi powiatowej nr 1233D w miejscowości Raszówka na odcinkach:
• odcinku „A” - od km 6+670 do km 7+200 i od km 7+830 do km 8+562,
• odcinku „B” - od km 7+200 do km 7+830,
polegających m.in. na:
- korekcie geometrii drogi powiatowej oraz skrzyżowań,
- przebudowie istniejących skrzyżowań,
- budowie/przebudowie chodników,
- budowie/przebudowie zatok autobusowych wraz z wiatami przystankowymi,
- budowie/przebudowie zjazdów publicznych oraz indywidualnych,
- przebudowie istniejących rowów drogowych,
- budowie/wymianie przepustów rurowych w ciągu rowu drogowego pod zjazdami,
- rozbiórce istniejących przepustów rurowych pod zjazdami,
- wykonaniu kanalizacji deszczowej,
- wykonaniu wpustów drogowych wraz z przykanalikami,
- wycince drzew,
- nasadzeniu drzew,
- wykonaniu oznakowania pionowego, poziomego,
- wykonaniu elementów zabezpieczających i ochronnych,
- budowa oświetlenia (skrzyżowanie, przejścia dla pieszych i wiaty autobusowe)
- usunięcie kolizji z linią optotelekomunikacyjną,
- zabezpieczenie punktów szczegółowej osnowy poziomej
Szczegółowy zakres zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia, dokumentacja projektowa (projekt budowlany, projekt wykonanwczy), specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) oraz przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8273135,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10777496,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8273135,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Berger Bau Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930217343

7.3.3) Ulica: ul. Szczecińska 11

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-517

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wszystkie roboty z wyjątkiem robót bitumicznych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8273135,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 365 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane