Opracowanie dokumentacji projektowej remontu komunalnych lokali mieszkalnych z wydzieleniem łazienek, wymianą instalacji elektrycznej oraz wykonaniem instalacji c.o. w podziale na pięć części
Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00199099
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-01 11:34
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8513163987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad robotami budowlanymi
Wykonawcy
5 przyznanych
Strefa Marta GoławskaSzczecin, PL
57 500 PLNStrefa Marta GoławskaSzczecin, PL
57 500 PLNStrefa Marta GoławskaSzczecin, PL
60 000 PLNStrefa Marta GoławskaSzczecin, PL
63 000 PLNStrefa Marta GoławskaSzczecin, PL
63 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.