Głęboka termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w miejscowości Wojnicz i Wielka Wieś, gm. Wojnicz w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (...) – zamówienie powtórzone
Gmina Wojnicz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00199290
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00199290/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 12:36
- Lokalizacja
- Wojnicz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a622470e-da82-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8732630130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199290 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Głęboka termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w miejscowości Wojnicz i Wielka Wieś, gm. Wojnicz w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (...) – zamówienie powtórzone
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojnicz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Wojnicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-830
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wojnicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojnicz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Głęboka termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w miejscowości Wojnicz i Wielka Wieś, gm. Wojnicz w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (...) – zamówienie powtórzone2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a622470e-da82-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199290
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002960/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Głęboka termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w msc. Wojnicz i Wielka Wieś
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 4. Regionalna Polityka energetyczna, Działanie 4.3 Poprawa efektywności energetycznej w sektorze publicznym i mieszkaniowym, Poddziałanie 4.3.2 Głęboka modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej – spr., z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103341/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.3 Część 1: Termomodernizacja budynków Szkoły Podstawowej przy ulicy Szkolnej w Wojniczu obejmuje:- izolację fundamentów
- docieplenie ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem tynku cienkowarstwowego – metodą lekko – mokrą
- ocieplenie stropu poddasza
- wymianę starej stolarki okiennej i drzwiowej
- demontaż i ponowny montaż instalacji odgromowej
- montaż rozdzielnic zasilających kotły gazowe
- montaż przewodów zasilających i sterujących kotły
- montaż przewodów zasilających i sterujących samoczynne systemy odcinania gazu
- roboty instalacyjne obejmujące przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej
- modernizację kotłowni gazowych
UWAGA: Roboty budowlane prowadzone będą w obiekcie czynnym i Wykonawca zobowiązuje się zorganizować je tak, aby nie narażać uczniów, pracowników i osób trzecich na niebezpieczeństwo i uciążliwości wynikające z prowadzonych robót.
Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja projektowa wraz z przedmiarem robót.
Zamawiający jest w posiadaniu prawomocnego pozwolenia na przebudowę wewnętrznej instalacji gazowej. Instalacja fotowoltaiczna i instalacja solarna nie jest objęta zakresem.
Zamawiający jest w posiadaniu opinii ornitologicznej i chiropterologicznej, z której wynika konieczność montażu
7 skrzynek lęgowych wewnętrznych dla kawek, 1 dla pustułki oraz 1 dla płomykówki. Zamawiający uzyskał od Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Tarnowie zezwolenie na odstępstwa od zakazów w stosunku do gatunków zwierząt objętych ochroną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 4682096,24 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.4. Część 2: Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wielkiej Wsi obejmuje:- izolację fundamentów
- docieplenie ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem tynku cienkowarstwowego – metodą lekko – mokrą,
- docieplenie strychu budynku oraz stropu piwnicy,
- częściowa wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
- wymiana obróbek blacharskich, rynien, barierek, pochwytów oraz nowe pokrycie schodów wejściowych
- przebudowę instalacji gazowej wraz z modernizacją kotłowni
UWAGA: Roboty budowlane prowadzone będą w obiekcie czynnym i Wykonawca zobowiązuje się zorganizować je tak, aby nie narażać uczniów, pracowników i osób trzecich na niebezpieczeństwo i uciążliwości wynikające z prowadzonych robót.
Podpiwniczenie budynku znajduje się pod częścią budynku. Główną funkcją jest funkcja magazynowa. Na parterze budynku zlokalizowano pomieszczenia związane z funkcjonowaniem Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, m.in. sale lekcyjne, jadalnię, kuchnię, toalety oraz pomieszczenia administracji. Na piętrze zlokalizowano sale lekcyjne oraz toalety, jak również 2 odrębne lokale mieszkalne oraz przejście na salę gimnastyczną. Sala gimnastyczna nie jest objęta zakresem.
Zamawiający jest w posiadaniu opinii ornitologicznej i chiropterologicznej, z której wynika konieczność montażu
7 skrzynek lęgowych wewnętrznych dla kawek, 1 dla pustułki oraz 1 dla płomykówki. Zamawiający uzyskał od Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Tarnowie zezwolenie na odstępstwa od zakazów w stosunku do gatunków zwierząt objętych ochroną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 875920,97 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.5. Część 3: Termomodernizacja Wiejskiego Domu Kultury z pomieszczeniami Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielkiej Wsi obejmuje:- izolację fundamentów
- docieplenie ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem tynku cienkowarstwowego – metodą lekko – mokrą,
- docieplenie strychu budynku,
- częściowa wymiana stolarki (brama)
- wymiana obróbek blacharskich
UWAGA: Roboty budowlane prowadzone będą w obiekcie czynnym i Wykonawca zobowiązuje się zorganizować je tak, aby nie narażać osób w nich przebywających na niebezpieczeństwo i uciążliwości wynikające z prowadzonych robót.
Zamawiający jest w posiadaniu opinii ornitologicznej i chiropterologicznej, z której wynika konieczność montażu 7 skrzynek lęgowych wewnętrznych dla kawek, 1 dla pustułki oraz 1 dla płomykówki. Zamawiający uzyskał od Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Tarnowie zezwolenie na odstępstwa od zakazów w stosunku do gatunków zwierząt objętych ochroną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 198735,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4840050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4840050,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4840050,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAMSON Sp. z o. o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 676-20-91-547
7.3.3) Ulica: ul. Fabryczna 9,
7.3.4) Miejscowość: Niedomice
7.3.5) Kod pocztowy: 33-132
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Instalacje Sanitarne
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4840050,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
II. Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części 2 postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) w zw. z art. 266 PZP, albowiem cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający kwoty tej nie może zwiększyć.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 289756,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289756,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289756,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HP BAUSYSTEM Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 873-325-63-89
7.3.3) Ulica: Uszew 491
7.3.4) Miejscowość: Uszew
7.3.5) Kod pocztowy: 32-865
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289756,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |