Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa toalety publicznej na terenie Parku Planty w Białymstoku wraz z niezbędną infrastrukturą

Miasto Białystok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00230260
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00230260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-13 07:47
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a63df5b-f070-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9662117220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Toalety publiczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ KULESZABiałystok, PL · lot 0
432 283,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00230260 z dnia 2021-10-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa toalety publicznej na terenie Parku Planty w Białymstoku wraz z niezbędną infrastrukturą

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słonimska 1

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 869 60 80

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: din@um.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa toalety publicznej na terenie Parku Planty w Białymstoku wraz z niezbędną infrastrukturą

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a63df5b-f070-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000363/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa szaletu miejskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135988/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIN-III.271.12.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 280500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i budowa toalety publicznej na terenie Parku Planty w Białymstoku wraz z niezbędną infrastrukturą
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu w 2 egz., zawierającej m.in.:
- lokalizację projektowanego budynku toalety publicznej na działce zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2019, poz. 1065 j.t.),
- układ komunikacyjny (np. chodniki),
- układ niezbędnych do zaprojektowania sieci i instalacji uzbrojenia terenu, związanych
z planowanymi obiektami,
- usytuowanie urządzeń budowlanych związanych z obiektem budowlanym,
- sieci i urządzenia uzbrojenia terenu zapewniające wymagane przepisami zabezpieczenie przeciwpożarowe w wodę,
- ukształtowanie terenu z oznaczeniem zmian w stosunku do układu istniejącego,
- ukształtowanie zieleni z oznaczeniem istniejącego zadrzewienia podlegającego adaptacji;
a następnie uzyskanie akceptacji zaproponowanych rozwiązań przez zamawiającego;
2) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym, która powinna zawierać:
a) pisemną akceptację inwestora, przed wykonaniem robót, w zakresie zgodności z programem funkcjonalno-użytkowym,
b) projekt budowlany - 5 egz.,
c) projekty wykonawcze (po 3 egz., oddzielnie każda branża i instalacja),
d) szczegółowe przedmiary robót (po 1 egz., oddzielnie każda branża i instalacja),
e) kosztorysy uproszczone (po 1 egz., oddzielnie każda branża i instalacja),
f) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (po 2 egz., oddzielnie każda branża
i instalacja),
g) inwentaryzację zieleni kolidującej z inwestycją (3 egz.);
h) wersję elektroniczną opracowania w formacie pdf*, a przedmiar i kosztorys w formacie excel*, PDF* i ath* (1 egz.);
3) uzyskanie wszelkich koniecznych materiałów do zrealizowania przedmiotu zamówienia
[np. aktualna mapa geodezyjna, dokumentacja geotechniczna, decyzje, warunki techniczne przyłączenia, warunki zabezpieczenia lub przebudowy elementów infrastruktury technicznej kolidującej z inwestycją (w razie konieczności opracowanie odpowiedniej dokumentacji projektowej w tym zakresie oraz wykonanie koniecznych robót budowlanych) opinie, uzgodnienia wymagane przepisami];
4) złożenie wniosku i uzyskanie pozwolenia Miejskiego Konserwatora Zabytków w Białymstoku
na prowadzenie robót (zalecenia Miejskiego Konserwatora Zabytków z dnia 28 maja 2021 r. stanowią załącznik nr 8 do SWZ);
5) złożenie wniosku i uzyskanie zamiennego pozwolenia na budowę;
6) zapewnienie nadzoru autorskiego w okresie realizacji robót budowlanych;
7) wykonanie wszystkich robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej wraz z:
a) pełną obsługą geodezyjną (w tym mapą poinwentaryzacyjną w 5 egz. z naniesionymi wymiarami obiektów i urządzeń zagospodarowania terenu oraz infrastruktury technicznej),
b) organizacją i zabezpieczeniem budowy z zapewnieniem ciągłego dostępu do pobliskich obiektów w trakcie jej trwania,
c) wypłatą odszkodowań za wszelkie zniszczenia, które powstały w wyniku wykonywania przedmiotu umowy,
d) przeprowadzeniem wymaganych badań,
e) czynnościami i przygotowaniem dokumentów niezbędnych do odbioru końcowego inwestycji i oddania obiektu do użytkowania wraz z:
- operatem kolaudacyjnym, w tym: komplet aprobat i certyfikatów na wbudowane materiały, oświadczenie kierownika budowy, dokumentacja zamienna, wszystkie protokoły badań i sprawdzeń podpisane przez kierownika budowy i inspektora nadzoru inwestorskiego (zagęszczenie gruntu, badanie betonu, badanie geotechniczne gruntu itp.),
- załącznikami do protokołu odbioru końcowego: wykaz aprobat, protokołów, itp., tabelą
z ilością wybudowanych środków trwałych, zgodną z inwentaryzacją powykonawczą.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w programie funkcjonalno-użytkowym, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215500-2 - Toalety publiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 432283,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 432283,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 432283,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Hydros Plus Tomasz Kulesza

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: HAMSTER POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5422892153

7.3.3) Ulica: Zaułek Podlaski 1/U3

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-546

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 432283,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane