Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 1406 w miejscowości Wojciechów "Plizin”
Gmina Wojciechów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00199329
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00199329/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 12:46
- Lokalizacja
- Wojciechów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01b38eeb-109c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7132881509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199329 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 1406 w miejscowości
Wojciechów "Plizin”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojciechów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojciechów 5
1.5.2.) Miejscowość: Wojciechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-204
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: (81) 51 77 241
1.5.8.) Numer faksu: (81) 51 77 665
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wojciechow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojciechow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.wojciechow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 1406 w miejscowościWojciechów "Plizin”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01b38eeb-109c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199329
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008078/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 1406 w miejscowości Wojciechów (Plizin)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174709/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NR.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi na działce wewnętrznej nr 1406
w miejscowości Wojciechów "Plizin" obręb geodezyjny Wojciechów gmina
Wojciechów, o długości 70 m, od km rob. 0+000 do km rob. 0+070, polegająca na:
Początek planowanej przebudowy odcinka drogi na działce wewnętrznej znajduje
się w km roboczym 0+000,00 koniec projektowanej drogi w km 0+070,00. Dla
odcinka od km 0+000,00 do km 0+070,00 konstrukcję przebudowy drogi
pokazano w przekroju normalnym rys. nr 3: Warstwa ścieralna z betonu
asfaltowego AC11S50/70 KR1-2 grubości 4 cm; warstwa wiążąca z betonu
asfaltowego AC 16 W 50/70 KR1-2 grubości 4 cm; warstwa podbudowy
zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C/90/3 grubości 20 cm;
Warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem C3/4 grubości 20 cm.
Roboty przygotowawcze: Korytowanie na głębokość 48 cm z profilowaniem i
zagęszczeniem podłoża. Na odcinku km 0+000,00 – km 0+070 zaprojektowano
drogę szerokości 3,00 m. Krawędzie wykonanej nawierzchni uszczelnić asfaltem, i
zabezpieczone gruntem. Spadek jezdni daszkowy 2%. Istniejące zjazdy dowiązać
do krawędzi projektowanej warstwy ścieralnej przez nadsypanie różnicy
wysokości kruszywem łamanym 0/31,5 mm w granicach pasa drogowego.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca:
1) wykona roboty budowlane w zakresie przebudowy drogi na działce wewnętrznej
nr 1406 w miejscowości Wojciechów "Plizin" obręb geodezyjny Wojciechów gmina
Wojciechów, o długości 70 m, od km rob. 0+000 do km rob. 0+070,
2) dostarczy materiały i urządzenia niezbędne do wykonania robót,
3) będzie uczestniczyć w czynnościach odbiorowych inwestycji,
4) przygotuje obiekt do eksploatacji – roboty porządkowe
5) zapewni obsługę geodezyjną inwestycji
6) przygotuje wymagane dokumenty odbiorowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego złożone zostały trzy oferty za cenę: 33 983,57zł brutto (odrzucona) , 83 640,00 zł brutto i 53 943,16 zł brutto. Cena wszystkich ofert przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 22 986,00 zł brutto, a której Zamawiający nie może zwiększyć do ceny oferty najkorzystniejszej. W efekcie Zamawiający – Gmina Wojciechów, unieważnia przedmiotowe postępowanie na postawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |