Modernizacja drogi wewnętrznej w miejscowości Grodziec; nr ewidencyjny działek: 31/2 i 39 obręb Grodziec; połączenie istniejących dróg gminnych
GMINA ZAGRODNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00199379
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00199379/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 13:00
- Lokalizacja
- Zagrodno, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0464dd7f-17a3-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6941566139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199379 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi wewnętrznej w miejscowości Grodziec; nr ewidencyjny działek: 31/2 i 39 obręb Grodziec; połączenie istniejących dróg gminnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGRODNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647676
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 52
1.5.2.) Miejscowość: Zagrodno
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-516
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 768773396
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzagrodno@zagrodno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zagrodno.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminazagrodno.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi wewnętrznej w miejscowości Grodziec; nr ewidencyjny działek: 31/2 i 39 obręb Grodziec; połączenie istniejących dróg gminnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0464dd7f-17a3-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199379
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003704/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja części działek drogowych nr 31/2 i 39 w miejscowości Grodziec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184276/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.30.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej oraz przebudowie drogi wewnętrznej opisanej w załącznikach (wykaz+mapa). W ramach zamówienia należy wykonać wszelkie opracowania, jakie są niezbędne do zaprojektowania, budowy i przebudowy oraz użytkowania obiektów wchodzących w skład przedmiotu zamówienia wraz z wykonawstwem i nadzorem kierownika budowy i poszczególnych kierowników robót branżowych oraz obsługą geodezyjną i laboratoryjną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |