Budowa boiska do piłki nożnej, boiska do piłki siatkowej plażowej, kortu tenisowego oraz parkingu w m. Sośnie
Gmina Sośnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00199373
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00199373/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 12:58
- Lokalizacja
- Sośnie, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73e36d70-211f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6222564456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199373 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska do piłki nożnej, boiska do piłki siatkowej plażowej, kortu tenisowego oraz parkingu w m. Sośnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sośnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wielkopolska 47
1.5.2.) Miejscowość: Sośnie
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-435
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sosnie@sosnie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sosnie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.sosnie.4bip.pl/index.php?idg=3&id=237&x=5&y=11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska do piłki nożnej, boiska do piłki siatkowej plażowej, kortu tenisowego oraz parkingu w m. Sośnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73e36d70-211f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199373
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000716/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa boiska do piłki nożnej z trybunami, boiska do piłki siatkowej plażowej, kortu tenisowego oraz parkingu w m. Sośnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196813/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach inwestycji przewiduje się budowę boiska do piłki nożnej, boiska do piłki siatkowej plażowej, kortu tenisowego oraz parkingu w m. Sośnie zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do SWZ.
Boisko do piłki nożnej posiadać będzie nawierzchnię trawiastą, kort tenisowy nawierzchnię poliuretanową, a boisko do piłki siatkowej – piaskową. Przewiduje się montaż trybun 3-rzędowych z 400 miejscami siedzącymi, ustawionych na utwardzonym podłożu. Całość terenu zostanie wygrodzona piłkochwytami o wysokości 2, 4 i 6 m. Uzupełnieniem całości będą utwardzone betonową kostką brukową ścieżki oraz parking dla samochodów osobowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z koniecznością wprowadzenia zmian w zakresie zamówienia dalsze prowadzenie postępowania w obecnej postaci jest niezasadne.| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |