Roboty budowlane polegające na budowie boiska wraz z infrastrukturą towarzyszącą, budowie obiektów małej architektury oraz budowie ogrodzenia obiektu przy ul. St. Gliwy w Rzeszowie

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00199483
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00199483/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-01 13:34
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0876cf4f-db2c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

BILDRES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
995 179,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199483 z dnia 2021-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na budowie boiska wraz z infrastrukturą towarzyszącą, budowie obiektów małej architektury oraz budowie ogrodzenia obiektu przy ul. St. Gliwy w Rzeszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.erzeszow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na budowie boiska wraz z infrastrukturą towarzyszącą, budowie obiektów małej architektury oraz budowie ogrodzenia obiektu przy ul. St. Gliwy w Rzeszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0876cf4f-db2c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199483

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000084/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 III Etap modernizacji i rozbudowy obiektu sportowego położonego przy ul. Stanisława Gliwy na Osiedlu Słocina w Rzeszowie.

1.1.24 IV Etap modernizacji i rozbudowy obiektu sportowego położonego przy ul. Stanisława Gliwy na Osiedlu Słocina w Rzeszowie – budowa ogrodzenia.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00105162/08

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.35.123.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1879339,45 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 976900,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska do piłki nożnej ze sztucznej trawy wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz budowie obiektów małej architektury przy ul. Stanisława Gliwy w Rzeszowie.

Zakres robót budowlach:
- budowa boiska treningowego do piłki nożnej o nawierzchni ze sztucznej trawy
o powierzchni 1400 m2,
- korekta ukształtowania terenu,
- wykonanie stabilizacja gruntu,
- budowa drenażu i odwodnienia boiska z włączeniem do istniejącej studni kanalizacji deszczowej,
- budowa utwardzeń terenu,
- budowa piłkochwytów,
- dostawa i montaż bramek wraz z siatkami, ławek, koszy na śmieci,
- budowa ogrodzenia obiektu sportowego.

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich podstawowych
i towarzyszących robót budowlanych, usług i dostaw, związanych z wykonaniem zamówienia na obiekt gotowy do użytkowania, opisanych w SWZ, wynikających z obowiązujących przepisów prawa i opracowanej dokumentacji projektowej.

Zakres robót został objęty został zgłoszeniem zamiaru wykonania robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę z dnia 02-04-2021 r.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają projekty wykonawcze
i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik do SWZ. Obowiązki wykonawcy określa projekt umowy.

Ilekroć w dokumentacji jest mowa o normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający dopuszcza zastosowanie produktów oraz usług o cechach równoważnych do opisywanych.
Wszystkie kryteria i cechy opisane w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych wyznaczają minimalne standardy, które musi spełnić oferowany produkt lub usługa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 995179,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1422092,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 995179,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OBO Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 517-04-05-402

7.3.3) Ulica: Trembeckiego 11a

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-234

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 995179,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane