„Modernizacja dróg polnych dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Szaflary”

Gmina Szaflary

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00199526
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00199526/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-01 13:46
Lokalizacja
Szaflary, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a108cfa3-edfd-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7361198317
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Wykonawcy

2 przyznane

KAL-TRANS A. KALATA SPÓŁKA KOMANDYTOWASzaflary, PL · lot 0
172 877,03 PLN
KAL-TRANS A. KALATA SPÓŁKA KOMANDYTOWASzaflary, PL · lot 1
79 723 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199526 z dnia 2021-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja dróg polnych dojazdowych do gruntów rolnych na terenie
Gminy Szaflary”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szaflary

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892713

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zakopiańska 18

1.5.2.) Miejscowość: Szaflary

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-424

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szaflary.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szaflary.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szaflary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja dróg polnych dojazdowych do gruntów rolnych na terenie
Gminy Szaflary”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a108cfa3-edfd-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199526

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004599/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja dróg polnych dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Szaflary w miejscowościach Zaskale i Maruszyna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129071/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGGZ.271.34.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 301725,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja drogi polnej dojazdowej do gruntów rolnych - dz. 263/3
w Zaskalu
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych, przebiegającej po dz. ewid. nr 263/3, obr. Zaskale w km 0+000 – 0+550
Zakres robót:
- korytowanie drogi na długości 550,00 m o powierzchni 2381 m2 na głębokość 0,50 m =
- wywóz urobku na odległość do 10 km
- profilowanie i zagęszczenie podłoża na długości 550,0 m i powierzchni 2381,00m2
- ułożenie warstwy separującej z geowłókniny długość 550,0 m i powierzchni 2381,00m2
- wykonanie dolnej warstwy podbudowy z pospółki gr 30 cm długość 550,0 m i powierzchni
2381,00m2
- wykonanie górnej warstwy podbudowy gr 15 cm z kruszywa łamanego długość 550,0 m
i powierzchni 2381,00m2
- wykonanie nawierzchni drogi gr 10 cm z tłucznia długość 550,0 m i powierzchni 2381,00m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.5.) Wartość części: 212456,63 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja drogi polnej dojazdowej do gruntów rolnych - "Bułkowa" w Maruszynie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych, „Bułkowa”, przebiegającej po dz. ewid. nr 8245/1 w miejscowości Maruszyna w km 0+00 – 0+490
Zakres robót:
- korytowanie drogi na długości 150,00 m o
powierzchni 525,00 m2 na głębokość 0,50 m
- wywóz urobku na odległość do 10 km
- profilowanie i zagęszczenie podłoża na długości
150,0 m i powierzchni 525,00m2
- ułożenie warstwy separującej z geowłókniny długość
150,0 m i powierzchni 525,00m2
- wykonanie dolnej warstwy podbudowy z pospółki gr
30 cm długość 150,0 m i powierzchni 525,00m2
- wykonanie górnej warstwy podbudowy gr 15 cm
z kruszywa łamanego długość 490,0 m i powierzchni
1715,00m2
- wykonanie nawierzchni drogi gr 10 cm z tłucznia
długość 490,0 m i powierzchni 1715,00m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.5.) Wartość części: 89269,25 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172877,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224333,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172877,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa KAL-TRANS Spółka Jawna KALATA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361028147

7.3.3) Ulica: Firma Handlowo Usługowa KAL-TRANS Spółka Jawna KALATA

7.3.4) Miejscowość: Szaflary

7.3.5) Kod pocztowy: 34-424

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172877,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79877,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 137867,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79723,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa KAL-TRANS Spółka Jawna KALATA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361028147

7.3.3) Ulica: Osiedle Nowe 1E

7.3.4) Miejscowość: Szaflary

7.3.5) Kod pocztowy: 34-424

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79723,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2021-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane