Rozbudowa ulicy Tylnej w Mąkoszynie, gm. Tuszyn

Gmina Tuszyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00199480
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00199480/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-01 13:33
Lokalizacja
Tuszyn, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9608a2a7-fc0b-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7282599683
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW 'ERBEDIM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
568 371,82 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199480 z dnia 2021-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa ulicy Tylnej w Mąkoszynie, gm. Tuszyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tuszyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648304

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 2/4

1.5.2.) Miejscowość: Tuszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-080

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 42 232 13 82

1.5.8.) Numer faksu: 42 614 30 69

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@tuszyn.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuszyn.info.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminatuszyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa ulicy Tylnej w Mąkoszynie, gm. Tuszyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9608a2a7-fc0b-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199480

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00013847/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Rozbudowa ulicy Tylnej w Mąkoszynie, gm. Tuszyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148232/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP. 2710.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 741438,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie z materiałów Wykonawcy robót budowlanych polegających na rozbudowie ul. Tylnej w Mąkoszynie, gm. Tuszyn, na podstawie - Decyzji Nr 271/2019 z dnia 06.06.2019 r. o zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę dla Gminy Tuszyn obejmującego rozbudowę ul. Tylnej w miejscowości Mąkoszyn, gmina Tuszyn, działki nr ewid. 104, 401, 304/7,135/4, 327, 300, 301, 302, 303, 304/3, 304/4, 304/5, 305, 306, 311,312, 315, 316, 317, 318, 319, 328 – znak AiB.7640.182.2019.M.S. Nr rejestru adm. arch. bud. 882/2019.

1.1 Zakres robót objętych zamówieniem obejmuje:
- budowę jezdni o nawierzchni bitumicznej, na długości 665,35 m, o szerokości 5 m oraz 3 m (zawężenie na odcinku AB = 61,35 m), o spadku jednostronnym 2%.
Konstrukcja nawierzchni jezdni o łącznej grubości 48 cm, w tym:
> warstwa ścieralna z betonu asfaltowego 0/12, gr. w-wy 4 cm,
> warstwa wiążąca z betonu asfaltowego 0/16, gr. w-wy 6 cm,
> podbudowa – kruszywo kamienne 0/31,5 stabilizowane mechanicznie, gr. w-wy 23 cm,
> warstwa gruntu stabilizowanego cementem 2,5 MPa gr. w-wy 15 cm.
- wykonanie poboczy w części ulicy z kruszywa kamiennego (lub destruktu) o szer. 0,5 m i grubości
min. 10 cm,
- odwodnienie jezdni powierzchniowe,
- istniejące zjazdy gruntowe (w pasie drogowym) należy dostosować wysokościowo (kruszywem kamiennym lub żwirem) do nowej wysokości jezdni,
- regulacja wysokościowa armatury wodociągowej,
- inne roboty i czynności, ujęte w dokumentacji projektowej oraz STWiORB, związane z realizacją zadania i oddaniem obiektu do użytkowania.

1.2. Zadanie współfinansowane jest z budżetu Województwa Łódzkiego z tytułu wyłączania
z produkcji gruntów rolnych - Umowa Nr 116/RR/2021 z dnia 23.06.2021 r.

1.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 568371,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 569899,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 568371,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów ERBEDIM Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712202407

7.3.3) Ulica: Żelazna 3

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 568371,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

2021-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane