MODERNIZACJA KOTŁOWNI C.O. W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KURZELOWIE
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KURZELOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00199698
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00199698/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 14:30
- Lokalizacja
- Kurzelów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-57094849-ff4e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6090047220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199698 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA KOTŁOWNI C.O. W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
W KURZELOWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KURZELOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292830790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Brożka 7
1.5.2.) Miejscowość: Kurzelów
1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413947010
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpo-kurzelow@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zpokurzelow.superszkolna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wloszczowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA KOTŁOWNI C.O. W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCHW KURZELOWIE
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57094849-ff4e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199698
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00032918/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 MODERNIZACJA KOTŁOWNI C.O. W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KURZELOWIE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151776/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 270147,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń kotłowni polegająca na demontażu dwóch kotłów węglowych c.o., oraz dostawie i montażu kotła opalanego pelletem o mocy min. 300 kW w Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie, wraz z remontem pomieszczenia kotłowni, składu opału i pomieszczenia magazynowego. 1 Zakres robót obejmuje: - spuszczenie wody z instalacji c.o.,-odłączenie kotła żeliwnego,-demontaż i rozebranie kotła c.o. stalowego o mocy 100 KW wraz z osprzętem,-demontaż i rozebranie kotła stalowego o mocy 250 kW wraz z osprzętem,-demontaż istniejących urządzeń instalacji kotłowej,-demontaż istniejącej instalacji odprowadzenia spalin,-demontaż zaworów podpionowych żeliwnych c.o.,-demontaż rurociągu stalowego o połączeniach spawanych,-wykucie z muru drzwi stalowych do ponownego montażu (do robót transportowych kotła),-rozbiórka elementów konstrukcji betonowych niezbrojonych (do robót transportowych kotła),-rozebranie chodników i przejść z płyt betonowych,-rozebranie nawierzchni z kostki brukowej,-odtworzenia chodników z płyt betonowych,-odtworzenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej,-rozebranie ścian z cegieł na zaprawie cementowo-wapiennej (do robót transportowych kotła),-wyniesienie elementów stalowych zdemontowanego kotła wraz z osprzętem (materiał z demontażu własnością użytkownika obiektu),-montaż rurociągów w instalacjach c.o. z rur stalowych instalacyjnych,-dostawa i montaż kotła na pellet o mocy nominalnej nie mniejszej niż 300 kW. Parametry kotła zgodnie z danymi w zapytaniu ofertowym, -dostawa i montaż komina zewnętrznego z izolacją termiczną ze stali o średnicy wewnętrznej min. 300mm i wysokości 8-10m wraz z osprzętem i montażem do ściany zewnętrznej budynku oraz podejściem do kotła na pelet,-montaż zaworu trójdrogowego z siłownikiem,-montaż pompy obiegu kotłowego wraz z osprzętem i podejściem, -montaż pompy obiegowej instalacji grzejnikowej c.o. wraz z osprzętem i podejściem,- montaż zaworów żeliwnych podpionowych,-montaż niezbędnej armatury do uruchomienia instalacji m.in. zaworów kulowych, odcinających, spustowych, odpowietrzających i inne urządzenia wymagane przez producenta kotła,-wykonanie prac elektrycznych i AKPiA,-wykonanie podłączenia odprowadzenia spalin (czopuch kotla) i wkładu kominowego ze stali nierdzewnej o średnicy min. 300 mm (w zależności od rodzaju i typu kotła),-wykonanie prób ciśnieniowych instalacji, uruchomienie kotłowni i instalacji centralnego ogrzewania wraz z jej odpowietrzeniem, -montaż drzwi stalowe pełne, po wykonaniu transportu kotła, -wykonanie uzupełnienia ścian lub zamurowanie otworów w ścianach na zaprawie cementowo-wapiennej cegłami,-wykucie z muru ościeżnic stalowych,-wykucie gniazd w ścianach z cegieł dla belek nadproży,-odbicie tynków z zaprawy cementowo-wapiennej na ścianach,-odbicie tynków z zaprawy cementowo-wapiennej na stropach płaskich i belkach,-transport gruzu i materiałów rozbiórki przy ręcznym załadowaniu i wyładowaniu samochodem skrzyniowym,-rozebranie podłoża z betonu żwirowego,-wykop i przewóz gruntu taczkami na odległość,-zbrojenie konstrukcji monolitycznych prętami stalowymi okrągłymi żebrowanymi,-betonowanie stóp fundamentowych zbrojonych w deskowaniu - fundament pod komin,-montaż nadproży prefabrykowanych,-wykonanie tynków wewnętrznych wykonywanych ręcznie w pomieszczeniach remontowanych na ścianach, -wykonanie tynków wewnętrznych wykonywanych ręcznie w pomieszczeniach remontowanych na stropach i podciągach,-wykonanie podkładów betonowych pod podłogi i posadzki,-wykonanie izolacji z folii polietylenowej poziomej podposadzkowej,-wykonanie izolacji poziomej przeciwdźwiękowej z płyt styropianowych,-wykonanie posadzek cementowych,-wykonanie wylewki samopoziomującej,-wykonanie montażu ościeżnic stalowych dla drzwi p.poż.,-montaż skrzydeł drzwiowych wewnętrznych pełnych p.poż.,-montaż drzwi wewnętrznych pełnych p.poż., -przygotowanie powierzchni pod malowanie - zmycie i zeskrobanie starego tynku, uzupełnienie ubytków w ścianach i wyrównanie powierzchni,-przygotowanie powierzchni pod malowanie - zmycie i zeskrobanie starego tynku, uzupełnienie ubytków w sufitach i wyrównanie powierzchni,-wykonanie gruntowania podłoży - powierzchnie pionowe,-wykonanie gruntowania podłoży - powierzchnie poziome,-dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi zmywalnymi powierzchni wewnętrznych - tynków gładkich bez gruntowania (ściany i sufity), -gruntowanie podłoży - powierzchnie poziome pod posadzki z płytek,-posadzki z płytek ceramicznych na zaprawie klejowej w pomieszczeniach,-gruntowanie podłoży - powierzchnie pionowe pod cokolik z płytek ceramicznych,-montaż cokolików z płytek ceramicznych na zaprawie klejowej w pomieszczeniach,-regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych wraz z oczyszczeniem studni,-regulacja pionowa studzienek dla kratek ściekowych ulicznych wraz z oczyszczeniem studzienek. Przedmiot umowy określa dokumentacja projektowa, która składa się z: -opisu technicznego,-przedmiaru robót. Z uwagi na umożliwienie swobodnego użytkowania obiektu użyteczności publicznej jakim jest budynek szkoły i przedszkola, przy realizacji robót budowlanych i instalacyjnych należy bezwzględnie uwzględnić termin rozpoczęcia sezonu zimowego a za tym ogrzewania budynku szkoły i przedszkola w trakcie okresu grzewczego w roku szkolnym. W związku z powyższym do momentu uruchomienia nowego kotła nie dopuszcza się możliwości demontażu obu kotłów, oraz nakazuje się tak prowadzić roboty budowlane i instalacyjne aby umożliwić funkcjonowanie instalacji c.o. i kotłowni wraz z ciągłym dogrzewaniem ww. budynków za pomocą kotła o większej mocy. 2.Uwaga: Załączone do dokumentacji projektowej przedmiary robót nie stanowią opisu przedmiotu zamówienia. Zostały załączone do SWZ w celach informacyjnych i pomocniczych. Przedmiary nie stanowią podstawy do obliczenia wynagrodzenia należnego wykonawcy w związku z przyjęciem wynagrodzenia ryczałtowego.3.Wykonawca jest zobowiązany do dokonania własnych ustaleń co do rzeczywistego zakresu robót wymaganego do osiągnięcia rezultatu i dokonania ewentualnych uzupełnień lub zmian w zakresie opisu przedmiotu zamówienia 4. Zobowiązuje się Wykonawcę, aby pozyskał dla siebie oraz na swoją odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie informacje, które mogą być niezbędne w przygotowaniu oferty i do wyceny robót, gdyż wyklucza się możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319895,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 331000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319895,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: El-technik Leszek Ślęzak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561930248
7.3.3) Ulica: Boczkowice 38
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319895,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |