Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – sportowego przy ul. Wolności w Mrągowie
Gmina Miasto Mrągowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00199674
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00199674/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 14:25
- Lokalizacja
- Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9366db8c-1209-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7422076940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199674 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – sportowego przy ul. Wolności
w Mrągowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mrągowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743427
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królewiecka 60A
1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897419000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mragowo.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mragowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bipmragowo.warmia.mazury.pl/zamowienie.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – sportowego przy ul. Wolnościw Mrągowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9366db8c-1209-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199674
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002031/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – sportowego przy ul. Wolności w Mrągowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176645/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 282955,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia dotyczy: „Zagospodarowanie terenu rekreacyjno-sportowego przy ul. Wolności w Mrągowie”
Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
- 45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę, roboty ziemne
- 45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
- 45212200-8 Roboty w zakresie budowy obiektów sportowych
- 45111000-8 Roboty w zakresie nawierzchni dróg
1. Przedmiotem inwestycji jest obszar zlokalizowany na działce nr 2-170/6 przy ul. Wolności w Mrągowie. Teren przewidziany na realizację inwestycji jest płaski o nawierzchni trawiastej. Na terenie znajduje się plac zabaw z nawierzchnią bezpieczną piaskową, bramki do gry w piłkę nożną, siłownia zewnętrzna oraz piłkochwyty do adaptacji. Powierzchnia placu przewidzianego pod zagospodarowanie wynosi około 4 645 m2.
2. Zakres zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu przy ul. Wolności na cele
rekreacyjno – sportowe, w ramach którego wykonane zostaną następujące elementy:
1) boisko do piłki nożnej o wymiarach 40mx26 m o nawierzchni trawiastej z rolki
z wykorzystaniem istniejących bramek,
2) boisko jednostanowiskowe do piłki koszykowej o wymiarach 9mx9m o nawierzchni
poliuretanowej,
3) elementy małej architektury:
a) ławki – 5 szt.,
b) kosze na śmieci – 2 szt.,
c) stojak na rowery – 1 szt.,
4) piłkochwyty – 76,50 mb,
5) nawierzchnie utwardzone z kostki betonowej,
6) lampa solarna – 1 szt.,
7) nasadzenia.
3.Przedmiot zamówienia należy wykonać w oparciu o dokumentację przetargową.
3.1 Szczegółowy zakres inwestycji określają następujące dokumenty:
a) Projekt budowlany i wykonawczy „Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – sportowego przy ul. Wolności w Mrągowie”- branża architektoniczna;
b) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych;
c) Przedmiar robót;
d) Zaświadczenie z dnia 07 września o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia.
e) Obowiązujące warunki techniczne, normy, przepisy, uzgodnienia gestorów sieci oraz zasady wiedzy technicznej.
UWAGI:
1. Przedmiar robót należy traktować wyłącznie jako dokument pomocniczy określający szacunkowe ilości robót jakie należy wykonać w ramach zadania.
Teren inwestycji NIE znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej.
Wyżej wymienione dokumenty należy traktować jako wzajemnie uzupełniające i wyjaśniające. W przypadku powstania niedających się pogodzić niezgodności o charakterze technicznym – podstawą do ostatecznego ustalenia przedmiotu zamówienia oraz wyceny tego przedmiotu jest projekt budowlany. W następnej kolejności należy opierać się na specyfikacji wykonania zamówienia, szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru, przedmiarze robót. Powyższe dokumenty należy wykorzystywać do wyceny robót w przypadku, gdy dokument nadrzędny nie zawiera wyjaśnień.
2. Wykonawca musi udzielić 60 miesięcznej gwarancji na wykonane roboty, licząc od odbioru końcowego całego przedmiotu umowy oraz 60 miesięcy odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady fizyczne każdego z elementów przedmiotu umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 260 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129) informuję, że na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia postępowaniew trybie podstawowym na: „Zagospodarowanie terenu rekreacyjno – sportowego ul. Wolności w Mrągowie”. W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęła jedna oferta, której wartość wynosi 676 500,00 zł i przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (Zamawiający przeznaczył 348 035,13 zł).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 676500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 676500 PLN
| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |