Wymiana stolarki budowlanej w budynkach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o
TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00199720
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00199720/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 14:35
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce71adbe-057d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8951633275
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00199720 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki budowlanej w budynkach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Techniczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Przybyszewskiego 102-104
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-148
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tbs@tbs-wroclaw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.tbs-wroclaw.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/http://www.tbs-wroclaw.com.pl/ogloszenia-przetargow/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki budowlanej w budynkach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce71adbe-057d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00199720
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159438/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.360.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2521162,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wymianie istniejącej stolarki budowlanej – drzwi wejściowe lub witryny do bram budynków oraz wiatrołapów. W ramach realizacji Wykonawca będzie zobowiązany do wymiany:
4.1.1. Drzwi zewnętrzne: budynki: Wileńska 2-24, Syjamska 4, Górnicza 24-50, Cedrowa 1-6, Cedrowa 5-13, Cedrowa 15-23, Topolowa 5, Pionierów 8, Cedrowa 2-12, Cedrowa 14-20, Cedrowa 22-28, Topolowa 3, Dolnobrzeska 30, Brzezińska 17 i 27 , Kasztelańska 13-21, Bytomska 1-5, , Świstackiego 5a,5b,5c oraz 5-13, B. Krzywoustego 91-93,93a. Do wymiany przeznaczonych jest łącznie 78 szt. drzwi wejściowych do budynku na klatkach schodowych z progami systemowymi. Istniejącą stolarkę drzwiową należy zastąpić nową – w profilach systemowych aluminiowych „ciepłych”, z przeszkleniem – zestawem szybowym bezpiecznym przeznaczonym do budownictwa wielorodzinnego. Kompletna stolarka zamontowana w budynkach musi spełniać obowiązujące wymogi Warunków Technicznych. Wartość współczynnika przenikania ciepła dla drzwi nie może być większa niż Umax = 1,3 [W/m2*K].
4.1.2. Drzwi wewnętrzne w wiatrołapach: budynki: Wileńska 2-24, Syjamska 4, Górnicza 24-50, Cedrowa 1-6, Cedrowa 5-13, Cedrowa 15-23, Topolowa 5, Pionierów 8, Cedrowa 2-12, Cedrowa 14-20, Cedrowa 22-28, Topolowa 3, Kasztelańska 13-21, Bytomska 1-5, Świąteckiego 5-13, B. Krzywoustego 91-93a. Do wymiany przeznaczonych jest łącznie 76 szt. drzwi wewnętrznych w wiatrołapach na klatkach schodowych w systemie bezprogowym umożliwiającym zapobieganiu powstawania poduszki powietrznej. Istniejącą stolarkę drzwiową należy zastąpić nową – w profilach systemowych aluminiowych z przeszkleniem – zestawem szybowym bezpiecznym przeznaczonym do budownictwa wielorodzinnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421132-8 - Instalowanie okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła tylko 1 oferta złożona przez ASSA ABLOY Mercor Doors Sp. z o.o., która została przez Zamawiającego odrzucona ze względu na art. 226 ust. 1 pkt 14 Ustawy Pzp, w związku z powyższym uznać należy, że wszystkie oferty podlegały odrzuceniu i ziściła się przesłanka ustawowa unieważnienia postępowania.Zgodnie z art. 513 Ustawy Pzp. mają Państwo prawo wnieść odwołanie. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej lub w postaci elektronicznej, podpisane bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub równoważnego środka spełniającego wymagania dla tego rodzaju podpisu
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |