Przebudowa drogi gminnej dojazdowej do zakładów przemysłowych w m. Klukowo – trasa B
Gmina Złotów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00200066
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00200066/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-04 07:51
- Lokalizacja
- Złotów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be11f3b7-b6e7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7671610628
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00200066 z dnia 2021-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej do zakładów przemysłowych
w m. Klukowo – trasa B
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791419
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 7
1.5.2.) Miejscowość: Złotów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: +48672635305
1.5.8.) Numer faksu: +48672635305
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminazlotow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazlotow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.gminazlotow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej do zakładów przemysłowychw m. Klukowo – trasa B
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be11f3b7-b6e7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00200066
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003347/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej dojazdowej do zakładów przemysłowych w m. Klukowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056018/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.03.2021.RB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 734491,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowy drogi gminnej dojazdowej do zakładów przemysłowych w miejscowości Klukowo – trasa B.
Istniejąca droga dojazdowa do zakładów przemysłowych posiada nawierzchnię z kruszywa na długości około 100,00 mb oraz nawierzchnię gruntową. Na dalszym odcinku przeznaczonym pod inwestycję istniejący teren jest pokryty bujną roślinnością. Istniejąca droga wewnętrzna usytuowana jest równolegle do drogi wojewódzkiej nr 188, oddzielona pasem zieleni, aleją drzew.
Początek projektowanej trasy B przyjęto na zjeździe z drogi wojewódzkiej nr 188 (km 49+038). Łączna długość odcinka trasy B wynosi 173,00 m.
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej na trasie B ma na celu wykonanie nowej nawierzchni jezdni, zjazdów, chodników z dowiązaniem się do istniejących punktów stałych przy zakładach przemysłowych.
Nawierzchnię drogi dojazdowej zaprojektowano z mieszanki mineralno-bitumicznej o szerokości 6,0 m ze spadkiem dwustronnym wynoszącym 2%. Projektuje się wykonanie obramowania jezdni krawężnikiem betonowym o wymiarach 15 x 30 cm. Na zjazdach założono wbudowanie krawężnika najazdowego betonowego o wymiarach 15 x 22 cm. Wszystkie krawężniki należy wykonać na ławie betonowej z betonu C12/15 z oporem. Wzdłuż krawędzi jezdni zaprojektowano wykonanie ścieku przykrawężnikowego z kostki betonowej o grubości 8 cm (dwa rzędy) na ławie betonowej z betonu C12/15 z oporem.
W ramach planowanej przebudowy przewidziano wykonanie nowej nawierzchni ścieżki pieszo-rowerowej o szerokości 2,5 m z nawierzchni z kostki betonowej o grubości 8 cm ze spadkiem jednostronnym wynoszącym 2%. Obramowania chodnika z obrzeży betonowych o wymiarach 8 x 30 cm na ławie betonowej z betonu C12/15 z oporem. Założono montaż barier ochronnych chodnikowych typu U-12a o wysokości nad terenem 1,2 m.
W ramach przebudowy założono wykonanie zjazdów z nawierzchni z kostki betonowej o grubości 8 cm. Projektowane zjazdy należy obramować opornikami betonowymi o wymiarach 12 x 25 cm wykonanymi na ławie betonowej z betonu C12/15 z oporem.
Szczegółowy zakres rzeczowy określono w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 767252,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 897509,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 767252,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Marbruk Sp. z o. o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5552083736
7.3.3) Ulica: ul. Długa 1
7.3.4) Miejscowość: Charzykowy
7.3.5) Kod pocztowy: 89-606
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 767252,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-30| 2021-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |