Przebudowa drogi gminnej nr 160114W w miejscowości Zaborów
Gmina Belsk Duży
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00200558
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00200558/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-04 11:07
- Lokalizacja
- Belsk Duży, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e428cf34-b6fe-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7971930946
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00200558 z dnia 2021-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 160114W w miejscowości Zaborów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Belsk Duży
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223505
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Kozietulskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Belsk Duży
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-622
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: /48/ 661 12 71
1.5.8.) Numer faksu: /48/ 661 13 40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: obrona@belskduzy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.belskduzy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.belskduzy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 160114W w miejscowości Zaborów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e428cf34-b6fe-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00200558
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00056201/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi gminnej nr 160114W w miejscowości Zaborów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00070059/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.ZP/271/1/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 761152,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi gminnej nr 160114W w m. Zaborów na długości 803,50 mb.
Podbudowa:
- Warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu - 10 cm
- Warstwa dolna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu - 15 cm
- Warstwa mrozoochronna - 20 cm,
- Nawierzchnie:
- Warstwa ścieralna z mieszanek mineralno-bitumicznych
asfaltowych - 4 cm
- Warstwa wyrównawczo-wzmacniająca z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych - 5 cm,
Roboty dodatkowe:
- Pobocze – Profilowanie i zagęszczenie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie, pobocza obustronne o szerokości 0,75 m z podbudową z kruszywa łamanego grubość po zagęszczeniu 15 cm – 1 205,25 m2- Organizacja ruchu – pionowe znaki drogowe – słupki z rur stalowych – 6 sztuk, pionowe znaki drogowe – znaki zakazu, nakazu, ostrzegawcze i informacyjne – tarcze znaków – 8 sztuk, Oznakowanie poziome jezdni farbą chlorokauczukową – linie segregacyjne i krawędziowe ciągłe malowane mechanicznie grubo warstwowe – 30 m2
Roboty wykończeniowe
– Zieleń drogowa– ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzimego – 1 607,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 623875,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 849762,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 623875,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.H.U. "BRUK-BUD" Piotr Skoczek, Pogorzel, ul. Świerkowa 31, 05-430 Celestynów
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Otwocku Sp. o.o. ,Pogorzel, ul.Świerkowa 31, 05-430 Celestynów
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 015768838
7.3.3) Ulica: Świerkowa 31
7.3.4) Miejscowość: Celestynów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-430
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 623875,07 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-08-31| 2021-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |