Wykonanie przebudowy drogi 1902G od skrzyżowania w Barniewicach do terenów leśnych poprzez utwardzenie odcinka drogi (tłuczniem) około 500 m.
Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00200220
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00200220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-04 09:25
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88555347-fe64-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5891648543
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00200220 z dnia 2021-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przebudowy drogi 1902G od skrzyżowania w Barniewicach do terenów leśnych poprzez utwardzenie odcinka drogi (tłuczniem) około 500 m.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191687253
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 26
1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 586810715
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdpk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.kartuzy.ibip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_kartuzy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi na terenie Powiatu Kartuskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przebudowy drogi 1902G od skrzyżowania w Barniewicach do terenów leśnych poprzez utwardzenie odcinka drogi (tłuczniem) około 500 m.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88555347-fe64-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00200220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000037/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wykonanie przebudowy drogi 1902G od skrzyżowania w Barniewicach do terenów leśnych poprzez utwardzenie odcinka drogi (tłuczniem) około 500 m.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150725/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.4.2201.28.2021.PD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonanie przebudowy drogi 1902G od skrzyżowania w Barniewicach do terenów leśnych poprzez utwardzenie odcinka drogi (tłuczniem) około 500 m
2. Roboty będą prowadzone na drodze powiatowej nr 1902G Tuchom – Rębiechowo będącej w zarządzie tut. Zarządu Dróg Powiatowych wraz zabezpieczeniem miejsca prowadzenia robót i właściwym jego oznakowaniem. Prace ww. mają być wykonywane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującymi przepisami.
3. Zakres robót budowlanych obejmuje:
Lp. Wyszczególnienie elementów Jednostka
rozliczeniowych nazwa ilość
1 2 3 4
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych
1 Roboty ziemne wykonywane koparkami z przemieszczeniem gruntu do wbudowania na pobocze m3 210
2 Wykonanie koryta na całej szerokości podbu-dowy o głębokości 20 cm m2 2200
3 Wykonanie warstwy odcinającej z piasku o gru-bości 15 cm 5,5 x 400 m2 2200
4 Wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego stabilizownego mechanicznie 0/31,5 C90/3 o grubości 25 cm m2 2200
5 Regulacja wysokościowa poboczy z ewentual-nym uzupełnieniem o szer. 0,5 m m2 2200
Wszystkie niezbędne materiały znajdują się w załącznikach przetargowych.
4. Opis istniejącego stanu zagospodarowania terenu.
W stanie istniejącym w miejscu planowanego utwardzenia odcinka drogi tłuczniem znajduje się nawierzchnia gruntowo - tłuczniowa, pobocze gruntowe oraz pasy zieleni. Odcinek drogi powiatowej, na którym planuje się budowę chodnika przebiega w większości przez tereny zurbanizowane oraz tereny leśne, na którym występuje zabudowa mieszkalna jednorodzinna oraz gospodarstwa rolne.
5. Wykonawca po zakończeniu prac musi uporządkować teren robót.
6. Zaleca się, aby wykonawca zdobył wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy. Każdy z wykonawców ponosi pełną odpowiedzialność za skutki braku lub mylnego rozpoznania warunków realizacji zamówienia.
7. Do obowiązków Wykonawcy należy opracowanie i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na czas realizacji robót drogowych będących przedmiotem zamówienia – projekt należy zaopiniować w Zarządzie Dróg Powiatowych w Kartuzach i Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach a następnie uzyskać zatwierdzenie z Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Kartuzach
8. Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie przedmiotu zamówienia. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań umowy.
9. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy.
10. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
11. Materiały i urządzenia niezbędne do realizacji prac zapewnia Wykonawca.
12. Ewentualne zastosowanie w opisie przedmiotu zamówienia - przedmiarach robót i specyfikacji technicznej nazw własnych poszczególnych materiałów należy traktować jako podanie przykładowych propozycji materiałowych, które każdorazowo należy czytać z dopiskiem „lub inne równoważne o nie gorszych parametrach”. Podanie konkretnych nazw materiałowych stanowi jedynie wyznacznik pożądanego standardu i jakości materiałów, które zostaną zastosowane do realizacji zamówienia.
13. Przedmiar robót jest tylko pomocniczy i Wykonawca jest odpowiedzialny za ofertę, którą ma przygotować na podstawie dokumentacji.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej stanowiącej załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187427,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230743,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187427,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Duo sp. z o.o. sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892021645
7.3.3) Ulica: Rzemieślnicza 1
7.3.4) Miejscowość: Stężyca
7.3.5) Kod pocztowy: 83-332
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187427,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |