Remont studzienek kanalizacyjnych powierzchniowego systemu odwodnienia liniowego drogi startowej oraz przełączenie przyłącza kanalizacyjnego na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka.
22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00200093
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00200093/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-04 08:18
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1c72eeb-0fbd-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5791927841
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00200093 z dnia 2021-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont studzienek kanalizacyjnych powierzchniowego systemu odwodnienia liniowego drogi startowej oraz przełączenie przyłącza kanalizacyjnego na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 17 MARCA 20
1.5.2.) Miejscowość: Malbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 261 536 713
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 22blt.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.22blot.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/22blt1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont studzienek kanalizacyjnych powierzchniowego systemu odwodnienia liniowego drogi startowej oraz przełączenie przyłącza kanalizacyjnego na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1c72eeb-0fbd-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00200093
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014310/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Remont studzienek kanalizacyjnych powierzchniowego systemu odwodnienia liniowego drogi startowej oraz przyłączenie przyłącza kanalizacji na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172662/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 22.BLT.SZP.2612.85.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 50898,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont studzienek kanalizacyjnych powierzchniowego systemu odwodnienia liniowego drogi startowej oraz przełączenie przyłącza kanalizacyjnego na terenie lotniska 22. BLT.
Opis planowanych robót :
- cięcie nawierzchni z mas mineralno-bitumicznych na głębokość 10 cm;
- ręczne rozebranie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych o grubości 10 cm;
- ręczne rozebranie podbudowy betonowej grubości 12 cm;
- osadzenie studzienek ściekowych, ulicznych, betonowych średnicy 500 mm z osadnikiem bez syfonu;
- wykonanie podbudowy betonowej bez dylatacji grubość po zagęszczeniu 0,80 m;
- wykonanie podbudowy bez dylatacji grubość po zagęszczeniu 0,12 m;
- uzupełnienie nawierzchni masą mineralno-bitumiczną;
- montaż bezodpływowego zbiornika z przełączeniem przyłącza kanalizacyjnego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58429,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98277,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58429,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Prywatne RONDO Ewa Szmaglińska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811003265
7.3.3) Ulica: ul. Kwidzyńska 39
7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn
7.3.5) Kod pocztowy: 82-500
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58429,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |