Budowa płyt postojowych dla autobusów elektrycznych na końcowych przystankach ul. Andersa, ul. Sycyńskiej i ul. Królowej Jadwigi w Radomiu
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00219976
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00219976/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 08:03
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0f6a889-0fac-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9482486246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00219976 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa płyt postojowych dla autobusów elektrycznych na końcowych przystankach ul. Andersa, ul. Sycyńskiej i ul. Królowej Jadwigi w Radomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141100028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 30/30A
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 365-46-52
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.mzdik.pl/mzd/zamowienia-publiczne/postepowania/20211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami i komunikacją
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa płyt postojowych dla autobusów elektrycznych na końcowych przystankach ul. Andersa, ul. Sycyńskiej i ul. Królowej Jadwigi w Radomiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0f6a889-0fac-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00219976
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000233/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Budowa płyt postojowych dla autobusów elektrycznych na końcowych przystankach ul. Andersa, ul. Sycyńska i ul. K. Jadwigi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174098/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2603.39.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 234355,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa płyt postojowych dla autobusów elektrycznych na
końcowych przystankach ul. Andersa, ul. Sycyńskiej
i ul. Królowej Jadwigi w Radomiu.
Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Budowa płyt postojowych dla
autobusów elektrycznych na końcowych przystankach ul. Andersa, ul. Sycyńska i ul. Królowej Jadwigi”.
Zamówienie obejmuje:
- podbudowę (wykonanie koryta, wzmocnienie podłoża, wykonanie podbudowy betonowej),
- roboty bitumiczne (skropienie podbudowy lepiszczem, wykonanie warstwy ścieralnej),
- roboty wykończeniowe (regulację studni kanału sanitarnego, zasuw sieci wodociągowych i
gazowych, ustawienie znaków drogowych, wykonanie zieleńca).
Zakres zamówienia:
- wykonanie podbudowy z mieszanki CBGM 0/11,2 klasa C1,5/2,0 - 870 m2;
- wykonanie podbudowy z chudego betonu - 605 m2;
- wykonanie nawierzchni z betonu cementowego C30/37 - 605 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W postępowaniu złożono tylko ofertę firmy: BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła, ul. Wolanowska 228, 26-600 Radom. Cena oferty (360.636,00 zł) przewyższa środki przewidziane przez Zamawiającego (330.000,00 zł) na realizację ww. zamówienia. Nie jest możliwe zwiększenie środków do kwoty zaoferowanej przez ww. firmę.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360636,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360636,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |