Ochrona różnorodności biologicznej na obszarze Gminy Lewin Brzeski i Gminy Branice
GMINA LEWIN BRZESKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00203734
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00203734/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 08:00
- Lokalizacja
- Lewin Brzeski, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d31a9213-1073-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7470501909
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00203734 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Ochrona różnorodności biologicznej na obszarze Gminy Lewin Brzeski i Gminy Branice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEWIN BRZESKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412763
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Lewin Brzeski
1.5.3.) Kod pocztowy: 49-340
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 424 66 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@lewin-brzeski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lewin-brzeski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl, http://www.bip.lewin-brzeski.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ochrona różnorodności biologicznej na obszarze Gminy Lewin Brzeski i Gminy Branice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d31a9213-1073-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00203734
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002439/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Ochrona różnorodności biologicznej na obszarze Gminy Lewin Brzeski i Gminy Branice - ochrona środowiska , dziedzictwa kulturowego i naturalnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
RPO WO 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175366/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.I.271.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą „Ochrona różnorodności biologicznej na obszarze Gminy Lewin Brzeski i Gminy Branice”, obejmującego zakres dotyczący obszaru parku oraz otoczenia w Skorogoszczy, a także dostawę i montaż tablic w m. Mikolin i Golczowice.
Zakres robót budowlanych został określony w dokumentacji technicznej tj. Programie Funkcjonalno – Użytkowym z załącznikami, przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45236250-7 - Wyrównywanie terenu parków
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie, tj. do dnia 24.09.2021 do godz. 9:00 wpłynęła jedna oferta:1) SORTED sp. z o.o.
Chyliczki, ul. Wschodnia 27B
05-500 Piaseczno
wartość netto: 1 412 200,00 zł
wartość brutto: 1 737 006,00 zł.
Przed otwarciem ofert, Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp zamieścił na stronie prowadzonego postępowania informację o maksymalnej kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 769 169,05 zł.
Wobec tego, że cena jedynej złożonej w postępowaniu oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na realizację zamówienia, zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1737006,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1737006,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |