Rozbudowa i termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Sadlnie

GMINA WIERZBINEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00200747
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00200747/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-04 12:01
Lokalizacja
Wierzbinek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a3ef725-0569-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6652739645
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00200747 z dnia 2021-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Sadlnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIERZBINEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019332

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Styczniowych 110

1.5.2.) Miejscowość: Wierzbinek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-619

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wierzbinek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wierzbinek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wierzbinek

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Sadlnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a3ef725-0569-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00200747

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001535/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Sadlnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159134/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OŚiZP.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1.1. Roboty budowlane
1.1.1.1. A. Rozbudowa sanitariatów
1.1.1.2. B. Termorenowacja budynku i remont elewacji
1.1.1.3. C. Remont pokrycia dachowego
1.1.1.4. D. Podnośnik dla niepełnosprawnych i przebudowa schodów zewn.
1.1.1.5. E. Remont wewnętrzny w pomieszczeniach
1.1.2. Instalacje elektryczne
1.1.2.1. A. Wewnętrzna linia zasilająca WLZ
1.1.2.2. B. Roboty demontażowe
1.1.2.3. C. Instalacja podtynkowa
1.1.2.4. D. Montaż rozdzielnic elektrycznych
1.1.2.5. E. Montaż opraw oświetleniowych i osprzętu
1.1.2.6. F. Montaż instalacji odgromowej
1.1.2.7. G. Pomiary elektryczne
1.1.3. Instalacje sanitarne
1.1.3.1. A. Instalacja centralnego ogrzewania
1.1.3.2. B. Kotłownia
1.1.3.3. C. Instalacja hydrantowa
W okresie trwania umowy w obiekcie będą prowadzone zajęcia lekcyjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty znacznie przewyższała kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1932699 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2340110,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane