Budowa budynku „Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego” wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu

Gmina Nielisz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00201525
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00201525/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-04 14:47
Lokalizacja
Nielisz, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-380d3ecb-d7fa-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9222750048
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty konstrukcyjneRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

ZENON WAJSTUCHSzczebrzeszyn, PL · lot 0
1 489 694,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00201525 z dnia 2021-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku „Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego” wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nielisz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nielisz 279

1.5.2.) Miejscowość: Nielisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-413

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 631 27 27

1.5.8.) Numer faksu: 84 631 27 15

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nielisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugnielisz.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugnielisz.bip.lubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku „Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego” wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-380d3ecb-d7fa-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00201525

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003069/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Utworzenie Centrum opiekuńczo - Mieszkalne w Ujazdowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097786/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UZP.271.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1698127,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na budowie budynku „Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego” wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
 budynek Centrum Opiekuńczo- Mieszkalnego,
 przyłącze wodociągowe,
 przyłącze kanalizacji sanitarnej,
 bezodpływowy zbiornik na ścieki sanitarne,
 zewnętrzna zalicznikowa instalacja elektroenergetyczna od złącza ZL,
 przyłącze gazowe,
 podziemny zbiornik na gaz,
 mała architektura,
 wewnętrzny układ komunikacyjny z miejscami postojowymi.
Dane techniczne obiektu:
Powierzchnia zabudowy 498, 66 m2,
Powierzchnia użytkowa 416, 04 m2,
Powierzchnia całkowita 498, 66 m2,
Kubatura 3233, 81 m3.
4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ. Na opis przedmiotu zamówienia składają się następujące dokumenty
(z zastrzeżeniem pkt 4.4.1):
1) Projekty budowlane,
2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB),
3) Przedmiary robót,
4) Pozwolenie na budowę, decyzja nr 521/2020 z dnia 23 lipca 2020 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215200-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1489694,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3547219,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1489694,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty innowacyjne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo Budowlana WU-ZET Zenon Wajstuch

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9221581773

7.3.3) Ulica: Spacerowa 6

7.3.4) Miejscowość: Szczebrzeszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 22-460

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1489694,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

2021-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane