Obsługa prawna Jednostki Realizującej Projekty w RZGW Gliwice

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00201575
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-04 14:52
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi prawnicze

Wykonawcy

3 przyznane

'JZP KANCELARIA ADWOKACKA' JAROSZ-ZUGAJ, ZIAJA-PISULA, ZUGAJ I PARTNERZY SPÓŁKA PARTNERSKAKatowice, PL
202 950 PLN
'JZP KANCELARIA ADWOKACKA' JAROSZ-ZUGAJ, ZIAJA-PISULA, ZUGAJ I PARTNERZY SPÓŁKA PARTNERSKAKatowice, PL
101 475 PLN
'JZP KANCELARIA ADWOKACKA' JAROSZ-ZUGAJ, ZIAJA-PISULA, ZUGAJ I PARTNERZY SPÓŁKA PARTNERSKAKatowice, PL
101 475 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.