Przebudowa drogi gminnej nr 107709L w msc. Witowice (łącznik pomiędzy ulica Kurowską, a Pogodną

Gmina Końskowola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00218384
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00218384/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-06 14:25
Lokalizacja
Końskowola, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cfe69e45-fe78-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7162671389
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

BARTŁOMIEJ ZADURAGóry, PL · lot 0
181 768,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00218384 z dnia 2021-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 107709L w msc. Witowice (łącznik pomiędzy ulica Kurowską, a Pogodną

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Końskowola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019661

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pożowska

1.5.2.) Miejscowość: Końskowola

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-130

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 818816201

1.5.8.) Numer faksu: 818816202

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konskowola.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkonskowola.bip.lubelskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-konskowola.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 107709L w msc. Witowice (łącznik pomiędzy ulica Kurowską, a Pogodną

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfe69e45-fe78-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00218384

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017367/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi gminnej w m. Witowice (łacznik pomiędzy ul. Kurowska a ul. Pogodną)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151100/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) roboty pomiarowe,
b) roboty ziemne,
c) profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni (poszerzenia o szerokości 0,45-1,45m),
d) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5 mm grubości20cm na poszerzeniach o szerokości 0,45-1,45m istniejącej nawierzchni asfaltowej i z destruktu,
e) wykonanie nawierzchni asfaltowej na jezdni poprzez ułożenie na istniejącej nawierzchni asfaltowej i z destruktu asfaltowego, następujących warstw konstrukcyjnych:
 warstwy wyrównawczej podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm o średniej grubości 8cm i szerokości 4,3m ( z wyłączeniem odcinka w obrębie skrzyżowania z DP 2509L oraz z drogą gminną w km 0+282,50),
 warstwy wyrównawczo-wiążącej z betonu asfaltowego o grubości 4 cm i szerokości 4,1m,
 warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grubości 4cm i szerokości 4,0m,
f) wykonanie wzdłuż krawędzi jezdni asfaltowej poboczy ulepszonych kruszywem łamanym 0-31,5mm grubości 10cm na szerokości 0,5m,
g) regulację wysokościową istniejących zjazdów z kostki brukowej.

Zakres zadania obejmuje ponadto wykonanie inwentaryzacji powykonawczej. Ponadto do obowiązków wykonawcy należy opracowanie oraz wprowadzenie czasowej organizacji ruchu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w projekcie budowlanym, SST, przedmiarze robót - stanowiących załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający informuje, że przedmiar robót udostępniony w załączniku nr 1 do SWZ ma charakter pomocniczy dla sporządzenia oferty. Wykonawca zobowiązany jest w ofercie uwzględnić wszystkie roboty zawarte w dokumentacji projektowej niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przedmiar robót nie stanowi podstawy do wyceny ofert.
Wykonawca we własnym zakresie wykona odpowiednie zabezpieczenia i oznakowania robót.
Przy realizacji zamówienia wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia dowolnego producenta pod warunkiem, że materiały te i urządzenia posiadają parametry nie gorsze od opisanych w dokumentacji przetargowej.
W przypadku niezgodności pomiędzy poszczególnymi elementami dokumentacji technicznej stanowiącymi załącznik nr 1 do SWZ, Zamawiający prosi o ich wskazywanie na etapie postępowania przetargowego, aby mógł dokonać ich interpretacji w formie odpowiedzi na pytania. Po zawarciu umowy, w przypadku pojawienia się w/w rozbieżności, Zamawiający będzie dokonywał ich interpretacji na bieżąco, bez możliwości podwyższenia wynagrodzenia ryczałtowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181768,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 272028,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181768,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bartłomiej Zadura Zakład Budowy Dróg i Mostów

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7162650849

7.3.3) Ulica: Góry

7.3.4) Miejscowość: Markuszów

7.3.5) Kod pocztowy: 24-173

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181768,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2,5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane