Remont dachu oraz klatki schodowej budynku mieszkalnego przy ul. Poznańskiej 318 w Inowrocławiu
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00206284
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00206284/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 10:26
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-40f711b1-16b8-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00206284 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu oraz klatki schodowej budynku mieszkalnego przy ul. Poznańskiej 318 w Inowrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu oraz klatki schodowej budynku mieszkalnego przy ul. Poznańskiej 318 w Inowrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40f711b1-16b8-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00206284
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001086/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont dachów w budynkach komunalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182138/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.65.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dachu oraz klatki schodowej w budynku mieszkalnym przy ul. Poznańskiej 318 w Inowrocławiu, zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny, podpiwniczony, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej pokryty płytami azbesto-cementowymi, wykonany w technologii tradycyjnej.
Budynek znajduje się w strefie ,,B” ochrony konserwatorskiej, wyznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) remont dachu, w tym:
a) demontaż pokrycia dachowego z eternitu wraz z obróbkami blacharskimi,
b) demontaż i montaż rynien i rur spustowych,
c) rozebranie zniszczonych elementów konstrukcji więźb dachowych,
d) wzmocnienie krokwi i uzupełnienie deskowania połaci dachowej,
e) wykonanie pokrycia dachu membraną i blachodachówką,
f) transport i utylizacja eternitu,
g) rozebranie i przemurowanie kominów wolnostojących,
h) uzupełnienie rozebranych fragmentów kominów oraz wykonanie czapek kominowych.
2) remont klatki schodowej w tym:
a) zeskrobanie i zmycie starej farby,
b) opalenie farby olejnej na lamperii,
c) przygotowanie powierzchni pod malowanie farbami emulsyjnymi - wykonanie gładzi gipsowych, gruntowanie,
d) dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi sufitu i ścian,
e) położenie dekoracyjnego tynku mozaikowego do wysokości 1,5 m,
f) naprawa i renowacja schodów w tym: szlifowanie powierzchni drewnianych, malowanie farba olejną (stopnic, podstopnic, balustrad, podesty i spoczniki).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty nr 1(375.000,00 zł) znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (193.000,00 zł), a nie można obecnie zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242416,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375000,00 PLN
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |