Rob. bud. w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania pn.: „Naturalny plac zabaw Bobrowa Górka” usytuowany przy ul. Bobrowa Górka w Jaworznie w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.
Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00220247
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00220247/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 08:34
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c175ee36-0a52-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6321926282
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00220247 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rob. bud. w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania pn.:
„Naturalny plac zabaw Bobrowa Górka” usytuowany przy ul. Bobrowa Górka
w Jaworznie w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240582275
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Północna 9b
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 615-50-30 lub 745-10-40.
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@mznk.jaworzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mznk.jaworzno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.mznk.jaworzno.pl/m,151,zamowienia-od-130-000-zlotych.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzenie zasobem komunalnym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rob. bud. w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania pn.:„Naturalny plac zabaw Bobrowa Górka” usytuowany przy ul. Bobrowa Górka
w Jaworznie w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c175ee36-0a52-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00220247
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003040/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 „Naturalny plac zabaw Bobrowa Górka” usytuowany przy ul. Bobrowa Górka w Jaworznie – w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168717/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZNK.DZP.2510.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 166500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane w formule „Zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania pn.:
„Naturalny plac zabaw Bobrowa Górka” usytuowany przy ul. Bobrowa Górka
w Jaworznie w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.
Lokalizacja zadania: Jaworzno, działka nr 189/6 obręb 10c.
Przedmiot zamówienia określa Program Funkcjonalno-Użytkowy, stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania kwotę jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości: 205.000,00 zł (brutto). Cena ofertowa za realizację przedmiotu zamówienia, przekracza zabezpieczone przez Zamawiającego na ten cel środki finansowe, a zgodnie z Wnioskiem z 22 września 2021 roku Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na realizację zamówienia do wartości oferty z najniższą ceną.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290956,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290956,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |