Remont schodów zewnętrznych od strony zachodniej i wschodniej oraz wymiana drzwi zewnętrznych od strony zachodniej w budynku Przedszkolu nr 1 w Pszczynie przy ul.J.Kupca 1

Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00201041
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00201041/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-04 13:18
Lokalizacja
Pszczyna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1eaaffbc-0f0c-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6381808250
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00201041 z dnia 2021-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów zewnętrznych od strony zachodniej i wschodniej
oraz wymiana drzwi zewnętrznych od strony zachodniej
w budynku Przedszkolu nr 1 w Pszczynie przy ul.J.Kupca 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258339

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pszczyna@pszczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszczyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.pszczyna.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont schodów zewnętrznych od strony zachodniej i wschodniej
oraz wymiana drzwi zewnętrznych od strony zachodniej
w budynku Przedszkolu nr 1 w Pszczynie przy ul.J.Kupca 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eaaffbc-0f0c-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00201041

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001002/25/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.36 Roboty remontowe w placówkach oświatowych Gminy Pszczyna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171356/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.0047.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 31067,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje niżej wymienione roboty budowlane :
a) remont schodów zewnętrznych od strony wschodniej w zakresie:
- demontażu chodnika w obrębie remontowanych schodów i wykonanie nowego,
- demontażu balustrady na odzysk ,
- rozebrania schodów betonowych,
- rozebrania ścianek do wysokości terenu ,
- wywozu i utylizacji materiałów pochodzących z rozbiórki zgodnie z obowiązującymi przepisami ,
- ułożenia izolacji poziomej pod murki z cegły,
- wykonanie nowych murków z cegły grub. 25 cm,
- wykonania tynków kat.III,
- ułożenia płytek na spoczniku , stopniach schodowych , bokach schodowych i ściankach bocznych ,
- ułożenia cokolika z płytek ,
b). Remont schodów zewnętrznych wraz z wiatrołapem od strony zachodniej przedszkola:
- demontażu chodnika w obrębie remontowanych schodów i wykonanie nowego,
- zerwania posadzki cementowej w wiatrołapie i na podeście ,
- rozebrania schodów betonowych,
- rozebrania ścianki do wysokości terenu ,
- wywozu i utylizacji materiałów pochodzących z rozbiórki zgodnie z obowiązującymi przepisami ,
- ułożenia izolacji poziomej pod murek z cegły,
- wykonanie nowych murku z cegły grub. 25 cm,
- wykonania tynków kat.III,
- ułożenia płytek w wiatrołapie ,na spoczniku , stopniach schodowych , bokach schodowych i ściance bocznej,
- ułożenia cokolika z płytek ,
c). Wymianę drzwi zewnętrznych drewnianych na drzwi aluminiowe dwuskrzydłowe z naświetlem – wejście od strony zachodniej w zakresie:
- demontażu i utylizacji drzwi drewnianych,
- dostawie i montażu drzwi aluminiowych ,
- wykonania tynków I malowania uzupełniającego.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawierają załączona dokumentacja – przedmiar robót oraz szczegółowa specyfikacja techniczna stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy (t.j. Dz.U. z 2019r. Poz. 1129) nie została złożona żadna oferta.
2021-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane