Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach
Gmina Dźwierzuty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00203369
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00203369/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 07:14
- Lokalizacja
- Dźwierzuty, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c28dfa4-147c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7451812028
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00203369 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dźwierzuty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743315
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległosci 6
1.5.2.) Miejscowość: Dźwierzuty
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-120
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ug-dzwierzuty.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminadzwierzuty.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c28dfa4-147c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00203369
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003500/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Oś Priorytetowa 4- „Efektywność energetyczna”, Działanie 4.3 – „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków”, Poddziałanie 4.3.1 – „Efektywność energetyczna w budynkach publicznych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178519/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO-ZP.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z termomodernizacją budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach i przebudową węzła sanitarnego. Zakres robót obejmuje: roboty przy izolacji i dociepleniu ścian fundamentowych; roboty przy dociepleniu ścian zewnętrznych, ściany wewnętrznej, ociepleniu stropu nad salą widowiskową, dociepleniu połaci dachu, dociepleniu stropodachu; wymiana drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na strych; modernizacja instalacji C.O.; przebudowa węzła sanitarnego; wymiana kotła C.O. (koszt kotła i instalacji); wymiana opraw i oświetlenia wewnętrznego; wymiana starego podgrzewacza elektrycznego c.w.u.2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki wykonawcy zawierają: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z projektami budowlanymi i dokumentacją techniczną, stanowiącymi załączniki nr 1.1, 1.2, 1.3 i 1.4 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne i prawne unieważnienia postępowania.W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |