Budowa i modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie Nadleśnictwa Strzelce Krajeńskie.

Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00203782
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00203782/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-05 08:04
Lokalizacja
Strzelce Krajeńskie, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2eb64ef9-ef6f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5991019893
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie altanMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00203782 z dnia 2021-10-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie Nadleśnictwa Strzelce Krajeńskie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210296452

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Piastów

1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-500

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 957631060

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: strzelce@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://strzelcekrajenskie.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwostrzelce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i modernizacja infrastruktury turystycznej na terenie Nadleśnictwa Strzelce Krajeńskie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2eb64ef9-ef6f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00203782

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00022769/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa infrastruktury turystycznej na terenie Nadleśnictwa Strzelce Krajeńskie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane w ramach zadania „Powstanie szlaku pieszo-rowerowego Puszczy Gorzowskiej do projektu POIS.02.04.00-00-0042/16 Obszary Natura 2000 szansą wzbogacenia różnorodności biologicznej Puszczy Gorzowskiej.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129951/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 83784,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 1 "Budowa wiaty drewnianej z infrastrukturą turystyczną, jednostka ew. Kłodawa, obręb Santoczno, nr działki 453" stanowią załączniki:
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, obręb Santoczno, nr działki 453 – załącznik nr 1A do SWZ,
- Projekt budowlany, obręb Santoczno, nr działki 453 – załącznik nr 1B do SWZ,
- Przedmiar robót, obręb Santoczno, nr działki 453 – załącznik nr 1C do SWZ
- Mapa do celów projektowych, obręb Santoczno, nr działki 453 – załącznik nr 1D do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 28408,10 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 2 "Budowa wiaty drewnianej z infrastrukturą turystyczną, jednostka ew. Kłodawa, obręb Zdroisko, nr działki 456" stanowią załączniki:
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, obręb Zdroisko, nr działki 456 – załącznik nr 1E do SWZ,
- Projekt budowlany, obręb Zdroisko, nr działki 456 – załącznik nr 1F do SWZ,
- Przedmiar robót, obręb Zdroisko, nr działki 456 – załącznik nr 1G do SWZ,
- Mapa do celów projektowych, obręb Zdroisko, nr działki 456 – załącznik nr 1H do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 28408,10 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Część nr 3 "Budowa wiaty drewnianej z infrastrukturą turystyczną, jednostka ew. Kłodawa, obręb Zdroisko, nr działki 443" stanowią załączniki:
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, obręb Zdroisko, nr działki 443 – załącznik nr 1I do SWZ,
- Projekt budowlany, obręb Zdroisko, nr działki 443 – załącznik nr 1J do SWZ,
- Przedmiar robót, obręb Zdroisko, nr działki 443 – załącznik nr 1K do SWZ,
- Mapa do celów projektowych, obręb Zdroisko, nr działki 443 – załącznik nr 1L do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 26968,10 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz nie posiada środków pieniężnych na zwiększenie kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19926 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26000 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz nie posiada środków pieniężnych na zwiększenie kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19926 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26000 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz nie posiada środków pieniężnych na zwiększenie kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19926 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24500 PLN

2021-10-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane