Remont fragmentu muru obronnego przy Klasztorze Ojców Franciszkanów w Głubczycach.
GMINA GŁUBCZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00201796
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00201796/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-04 15:24
- Lokalizacja
- Głubczyce, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3e0b473-058b-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7481496365
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00201796 z dnia 2021-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont fragmentu muru obronnego przy Klasztorze Ojców Franciszkanów w Głubczycach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁUBCZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412875
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 14
1.5.2.) Miejscowość: Głubczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 485 30 21
1.5.8.) Numer faksu: 77 485 23 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wki@glubczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glubczyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz www.bip.glubczyce.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont fragmentu muru obronnego przy Klasztorze Ojców Franciszkanów w Głubczycach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3e0b473-058b-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00201796
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000289/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont fragmentu muru obronnego przy Klasztorze Ojców Franciszkanów w Głubczycach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161981/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KI.ZP.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 475668,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi: Remont fragmentu muru obronnego przy Klasztorze Ojców Franciszkanów w Głubczycach.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- rozbiórka uszkodzonego muru,
- oczyszczenie powierzchni muru,
- naprawa powierzchni muru,
- iniekcja wypełniająca pustki w ścianie,
- wykonanie nowego lica muru,
- spoinowanie muru.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
- projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 6 do SWZ,
- przedmiar robót - załącznik nr 8 do SWZ,
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik nr 9 do SWZ,
- dokumentacja projektowa - załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262520-2 - Roboty murowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 27.08.2021 r. Gmina Głubczyce wszczęła ponownie postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji, na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, na realizację zadania pn.: "Remont fragmentu muru obronnego przy Klasztorze Ojców Franciszkanów w Głubczycach. W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 13.09.2021 r. do godz. 10:00 wpłynęły trzy oferty. Działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, zamawiający przed otwarciem ofert udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 150 000,00 zł brutto.W prowadzonym postępowaniu złożone zostały oferty:
1) Alta Sp. z o.o.
ul. Grota Roweckiego 168
52-214 Wrocław
cena ofertowa brutto: 338 422,27 zł
okres gwarancji: 60 miesięcy
2) Spółka Budowlana Jan Serafin, Marek Janik S.C.
ul. Unii Lubelskiej 1/1U
48-303 Nysa
3) Katanga Grzegorz Kwapisiewicz Sp. z o.o.
ul. Złotoglin 128
27-215 Parszów
cena ofertowa brutto: 492 000,00 zł
okres gwarancji: 60 miesięcy.
Z uwagi na fakt, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej, zamawiający dokonał unieważnienia postępowania w oparciu o art. 255 ust. 3 ustawy Pzp.
Zgodnie z treścią art. 262 ustawy Pzp, zamawiający zawiadomi niezwłocznie wykonawców, którzy ubiegali się o udzielenie zamówienia w tym postępowaniu, o wszczęciu kolejnego postępowania, które dotyczy tego samego przedmiotu zamówienia lub obejmuje ten sam przedmiot zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275121,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492000,00 PLN
| 2021-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |