Modernizacja obiektu sportowo-rekreacyjnego –ogólnodostępnego boiska piłkarskiego Ludowego Klubu Sportowego w Jawiszowicach
GMINA BRZESZCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00212464
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00212464/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-06 07:27
- Lokalizacja
- Brzeszcze, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98893b24-001b-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5492197470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00212464 z dnia 2021-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja obiektu sportowo-rekreacyjnego –ogólnodostępnego boiska piłkarskiego Ludowego Klubu Sportowego w Jawiszowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZESZCZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356305070
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4
1.5.2.) Miejscowość: Brzeszcze
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-620
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeszcze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.brzeszcze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.brzeszcze.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja obiektu sportowo-rekreacyjnego –ogólnodostępnego boiska piłkarskiego Ludowego Klubu Sportowego w Jawiszowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98893b24-001b-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00212464
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010048/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Modernizacja obiektu sportowo-rekreacyjnego –ogólnodostępnego boiska piłkarskiego Ludowego Klubu Sportowego w Jawiszowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153086/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.28.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 308935,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja obiektu sportowo-rekreacyjnego –ogólnodostępnego boiska piłkarskiego Ludowego Klubu Sportowego w Jawiszowicach”. Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno - sportowa – MIRS”.
Przedmiotem zadania jest modernizacja obiektu sportowo-rekreacyjnego – ogólnodostępnego boiska piłkarskiego Ludowego Klubu Sportowego w Jawiszowicach. Obiekt położony jest w Jawiszowicach przy ul. Kusocińskiego 2, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 949 (ul. Turystyczna), ponadto sąsiaduje (vis a vis) z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Jawiszowicach (szkoła podstawowa i przedszkole). Obiekt stanowi własność Gminy Brzeszcze. Na terenie obiektu zlokalizowane są: boisko piłkarskie główne (wymiary 60m x 100m, nawierzchnia trawiasta), boisko piłkarskie treningowe (wymiary 60m x 90 m, nawierzchnia trawiasta) oraz kompleks sportowo- rekreacyjny (boisko wielofunkcyjne do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę ręczną o wymiarach 19mx30m oraz boisko do siatkówki i badmintona o wymiarach 15mx24m, a także urządzenia lekkoatletyczne: bieżnia sprinterska, skocznia do skoku w dal, siłownia terenowa). Na terenie tym znajduje się także budynek stanowiący zaplecze szatniowe/sanitarne, będący siedzibą LKS.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 367547,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 584836,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 367547,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo Budowlana EVIN-BUD Łukasz Kuźnik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5492222021
7.3.4) Miejscowość: Jawiszowice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-626
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 367547,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |