Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

Powiat Zwoleński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00151446
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00151446/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-18 13:27
Lokalizacja
Zwoleń, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-661c0173-d19f-480c-803b-f5dfa6862d23
Identyfikator
8111766100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweKładzenie podłógInstalowanie nawierzchni podłogowychPokrywanie podłógRoboty w zakresie podłóg drewnianychInstalowanie framug drzwiowychInstalowanie progówInstalowanie kratInstalowanie ścianek działowychInstalowanie drzwiRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie okładziny tynkowejKładzenie glazuryUsuwanie warstwy malarskiejPowtórne malowanieMalowanie budynkówInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalacje niskiego napięciaInne instalacje elektryczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczne

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL WOJDATJEDLNIA - LETNISKO, PL · lot 0
1 448 139 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00151446 z dnia 2025-03-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zwoleński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Władysława Jagiełły 4

1.5.2.) Miejscowość: Zwoleń

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-700

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zwolenpowiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zwolenpowiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.zwolenpowiat.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-661c0173-d19f-480c-803b-f5dfa6862d23

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00151446

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025407/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00054437

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1197624,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pod nazwą: „Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu”, obejmujące swoim zakresem m.in.:
1) wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej;
2) remont ciągów komunikacyjnych;
3) modernizację zaplecza sanitarno – szatniowego;
4) modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej wewnętrznej wraz z białym montażem,
5) modernizację instalacji centralnego ogrzewania wraz z wymianą grzejników;
6) modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej w celu dostosowania jej do nowej lokalizacji części higieniczno-sanitarnej;
7) modernizację instalacji elektrycznej wewnętrznej wraz z wymianą oświetlenia;
8) modernizację Instalacji wentylacyjnej;
9) malowanie areny sportowej;
10) inne prace wynikające z realizacji ww. robót niezbędne do prawidłowej realizacji zadania, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej wiedzą techniczną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych

45421120-1 - Instalowanie progów

45421147-6 - Instalowanie krat

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej

45442180-2 - Powtórne malowanie

45442110-1 - Malowanie budynków

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1448139,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3062700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1448139,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DANBUD Daniel Wojdat

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962476809

7.3.3) Ulica: Radomska 35

7.3.4) Miejscowość: Jedlnia Letnisko

7.3.5) Kod pocztowy: 26-630

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1448139,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 168 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2025-03-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane