Sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie Spółka z o. o. przez okres 12 miesięcy II.
Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00204579
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-05 08:55
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9880267118
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
5 przyznanych
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
18 766,08 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
18 766,08 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
18 766,08 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
18 766,08 PLNSANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
32 134,32 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.