Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego nr inw. 110/162 dostosowanie pomieszczeń do archiwum i biurowych w miejscowości Stare Jabłonki

Nadleśnictwo Stare Jabłonki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00212365
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00212365/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-06 07:01
Lokalizacja
Stare Jabłonki, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1eda18f2-f9d2-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7410006862
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty murarskieRoboty w zakresie okładaniaRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

EMILIAN SIENKIEWICZGubity, PL · lot 0
2 269 911,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00212365 z dnia 2021-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego nr inw. 110/162 dostosowanie pomieszczeń do archiwum i biurowych w miejscowości Stare Jabłonki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Stare Jabłonki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510544202

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Olsztyńska

1.5.2.) Miejscowość: Stare Jabłonki

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-133

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starejablonki@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://stare-jablonki.olsztyn.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_starejablonki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego nr inw. 110/162 dostosowanie pomieszczeń do archiwum i biurowych w miejscowości Stare Jabłonki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eda18f2-f9d2-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00212365

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00079138/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa budynku administracyjno-mieszkalnego nr inw. 110/162 dostosowanie pomieszczeń do archiwum i biurowych w miejscowości Stare Jabłonki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144961/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.21.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1845456,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Przebudowa budynku administracyjnomieszkalnego nr inw. 110/162 wraz z dostosowaniem pomieszczeń do archiwum i biurowych w miejscowości Stare Jabłonki przy ul. Olsztyńskiej 2a, na działce nr 3192/3”. Zakres opracowania dotyczy przebudowy oraz remontu części administracyjno-mieszkalnej budynku. a) Na kondygnacji parteru projektuje się:-wydzielenie części biurowej, archiwum oraz
konferencyjnej;- część biurowa składa się z 4 pokoi biurowych, wydzielenie WC_NP oraz WC; część archiwalna składa się z archiwum oraz pomieszczenia archiwisty;-część konferencyjna zawiera komunikację z nowoprojektowaną klatką schodową oraz pomieszczenia higieniczo – sanitarne. b) Na kondygnacji poddasza projektuje się:- zmiana sposobu użytkowania poddasza nieużytkowego na salę konferencyjną dla 70 osób z zapleczem kuchennym oraz WC_NP;- dobudowanie schodów zewnętrznych. konstrukcji stalowej jako dodatkowe wyjście ewakuacyjne. c) Zakres remontu obejmuje:- wymianę stolarki okiennej (parter i poddasze) - 11 szt. wraz z robotami towarzyszącymi, tj. pozycje przedmiaru robót nr 4,15,17,18,86,87,88,89,156;- wymianę stolarki drzwiowej na parterze 1 szt. wraz robotami towarzyszącymi, tj. pozycje przedmiaru robót nr 17 i 95;- malowanie elewacji, tj. pozycja przedmiaru robót nr 157.Parametry techniczne budynku: Powierzchnia całkowita – 567,37m2 Powierzchnia zabudowy – 287,17 m2 Powierzchnia użytkowa – 367,66 m2Kubatura brutto – 1 821,15 m3Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 9 do SIWZ, stanowiącym integralną część SWZ. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia:• prace rozbiórkowe• prace ziemne• prace konstrukcyjno-budowlane• prace ogólnobudowlane• prace instalacyjne wodno-kanalizacyjne•
prace instalacyjne centralnego ogrzewania• prace instalacyjne wentylacji i klimatyzacji• prace instalacyjne elektryczne• prace brukarskie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45262522-6 - Roboty murarskie

45262650-2 - Roboty w zakresie okładania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2269911,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2802133,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2269911,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ELMIR" Emilian Sienkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 741-128-72-19

7.3.4) Miejscowość: Gubity

7.3.5) Kod pocztowy: 14-300

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2269911,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 330 dni

2021-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane