Budowa tężni solankowej na terenie Gminnego Centrum Rekreacji w Marklowicach

GMINA MARKLOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00203772
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00203772/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-05 08:03
Lokalizacja
Marklowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e67ba072-f8db-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6471770338
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

AQUARIUS ŚRODA&HOLISZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIMiędzyrzecze Górne, PL · lot 0
204 253,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00203772 z dnia 2021-10-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej na terenie Gminnego Centrum Rekreacji w Marklowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKLOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258701

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wyzwolenia 71

1.5.2.) Miejscowość: Marklowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-321

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324592800

1.5.8.) Numer faksu: 324592802

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@marklowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marklowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.marklowice.pl/zamowienia-publiczne-objete-ustawa-prawo-zamowien-publicznych

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa tężni solankowej na terenie Gminnego Centrum Rekreacji w Marklowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e67ba072-f8db-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00203772

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002243/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa tężni solankowej na terenie Gminnego Centrum Rekreacji w Marklowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PROW 2014-2020 poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141177/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ITR-ZP-005/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest : Budowa mini tężni solankowej.
Tężnia stanowi bryłę o małych rozmiarach na rzucie ośmiokąta, która służy do inhalacji oparami solanki. Ze względu na małe rozmiary oraz rodzaj przeznaczenia obiekt można traktować jako element małej architektury parkowej lub ogrodowej.
Projektuje się budowę tężni, instalacje: elektryczną i wod.-kan. oraz instalacje technologiczne do zasilania tężni. Inwestycja obejmuje również częściowe rozebranie utwardzenia pod tężnię i odbudowę dojścia z istniejącej ścieżki parkowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 204253,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332005,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 204253,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AQUARIUS ŚRODA&HOLISZ SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372722533

7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Górne

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 204253,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-14
2021-10-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane