Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Namysłów w 2021 roku.
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Namysłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00221256
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00221256/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 10:02
- Lokalizacja
- Namysłów, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86908a87-1610-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7520003480
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00221256 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Namysłów w 2021 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Namysłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530559547
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 14A
1.5.2.) Miejscowość: Namysłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 4190505
1.5.8.) Numer faksu: 774190506
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: namyslow@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.namyslow.katowice.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Namysłów w 2021 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86908a87-1610-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00221256
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00067399/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Naprawa i konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Namysłów w 2021 roku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181564/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Z.270.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie dróg leśnych poprzez wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni nieulepszonych i ulepszonych (tłuczniowych), na terenie Nadleśnictwa Namysłów w 2021 roku. Remonty cząstkowe będą polegały na uzupełnieniu ubytków nawierzchni dróg leśnych kruszywem drogowym i jego mechanicznym zagęszczeniu. Drogi wymagające napraw i konserwacji to wewnętrzne drogi leśne ulepszone o nawierzchni tłuczniowej, w części wzmacniane gruzem budowlanym, oraz drogi leśne gruntowe. Wykonawca będzie zobowiązany do wykonywania częściowych uzupełnień nawierzchni różnymi metodami w miejscach wskazanych przez Zamawiającego. Zamawiający określił 3 technologie remontów cząstkowych nawierzchni dróg leśnych. W zleceniu przekazywanym Wykonawcy Zamawiający określi rodzaj/rodzaje wymaganej technologii na danym odcinku naprawianej drogi leśnej. Ilości prac w danej technologii zostały szacunkowo określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający zastrzega możliwość zmiany ilości poszczególnych technologii oraz miejsca prowadzenia remontów w obrębie poszczególnych leśnictw w zależności od bieżących potrzeb. Do wykonania remontów cząstkowych Zamawiający zapewnia materiał w postaci kruszywa łamanego w 3 frakcjach (0-31,5 mm, 0-63 mm, 31,5-63 mm).
Przyjęte technologie remontów cząstkowych nawierzchni dróg leśnych:
a) Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych kruszywem łamanym, niesortowanym o fr. 0-31,5 mm (likwidacja kolein, wyboi i zaniżeń poprzez zgrubne ich oczyszczenie, uzupełnienie ręczne lub mechaniczne kruszywem, wyrównanie i zagęszczenie walcem drogowym wibracyjnym lub zagęszczarką wibracyjną o masie min. 300 kg);
b) Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych kruszywem łamanym, niesortowanym o fr. 0-63 mm (likwidacja kolein, wyboi i zaniżeń poprzez zgrubne ich oczyszczenie, uzupełnienie ręczne lub mechaniczne kruszywem, wyrównanie i zagęszczenie walcem drogowym wibracyjnym lub zagęszczarką wibracyjną o masie min. 300 kg);
c) Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych kruszywem łamanym, sortowanym (tłuczeń) o fr. 31,5-63 mm (likwidacja kolein, wyboi i zaniżeń poprzez zgrubne ich oczyszczenie, uzupełnienie ręczne lub mechaniczne kruszywem, ewentualne wymieszanie z kruszywem o innym uziarnieniu, wyrównanie i zagęszczenie walcem drogowym wibracyjnym lub zagęszczarką wibracyjną o masie min. 300 kg);
- w przypadku ww. technologii jednostką obmiarową wbudowania kruszywa jest
1 tona.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |