Budowa ciągu komunikacyjnego prowadzącego do morza w miejscowości Sasino
GMINA CHOCZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00205416
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00205416/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 09:42
- Lokalizacja
- Choczewo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6945364-0bdb-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5882095694
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00205416 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ciągu komunikacyjnego prowadzącego do morza w miejscowości Sasino
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOCZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pierwszych Osadników 17
1.5.2.) Miejscowość: Choczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-210
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 585723913
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@choczewo.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.choczewo.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ciągu komunikacyjnego prowadzącego do morza w miejscowości Sasino2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6945364-0bdb-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00205416
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008332/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stilo w kierunku morza
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168089/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIGKiOŚ.271.ZP.TP.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1871536,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie ciągu komunikacyjnego
prowadzącego do morza w miejscowości Sasino, który swoim zakresem obejmuje następujące
prace:
1) Wycinka 29 szt. drzew.
2) Prace ziemne polegające na:
- korytowanie i profilowanie koryta dla uzyskania niezbędnych rzędnych. Wyprofilowane
koryto należy zagęścić do uzyskania Id≥0,80, Is≥1,00, również w miejscach po wykopach
dla wykonania instalacji.
- wykonanie skarp wykopów i nasypów, mieszczących się w granicach istniejącego pasa
drogowego. Dowiązanie projektowanej drogi do trenu wykonać za pomocą poboczy o
pochyleniu 1:1,5 lub maksymalnie 1:1. W miejscach gdzie pochylenie skarp jest
niewystarczające wykonać należy ich umocnienie w postaci palisady z kołków
drewnianych przeplecionych faszyną. Lokalizacja umocnień wskazana na planie
sytuacyjnym. Wysokość zgodnie z przekrojami poprzecznymi w projekcie wykonawczym.
- odhumusowanie w miejscach wykonywania nawierzchni oraz wykonanie warstwy humusu
na skarpach.
3) Nawierzchnie:
-Konstrukcja nawierzchni jezdni:
− warstwa odsączająca – pospółka – min. 10 cm
− kliniec/kruszywo łamane o ciągłym uziarnieniu 0/31,5 – 25 cm (wykonywany w dwóch
warstwach – 15 cm i 10 cm)
- Konstrukcja nawierzchni poboczy:
− warstwa odsączająca – pospółka – min. 15 cm
− mieszanka optymalna – 10 cm
- Konstrukcja nawierzchni poboczy umocnionych:
− warstwa odsączająca – pospółka – min. 15 cm
− bruk kamienny – 15 cm
- Konstrukcja nawierzchni skarp i poboczy trawiastych:
− humus 20cm - ukształtowany w skarpę
4) Budowa sieci wodociągowej PE Ø110x6,6 mm, L= 1627,5[m].
5) Budowa oświetlenia ulicznego:
− budowę linii kablowej 0,4kV YAKXs 4x25mm2 o długości L=2098m
− montaż słupów oświetleniowych parkowych h=5m, liczba sztuk 47szt.
− montaż opraw oświetleniowych parkowych OPL 42W ze źródłami światła LED 47szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1846968,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1872341,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1846968,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DUO Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5892021645
7.3.3) Ulica: Rzemieślnicza
7.3.4) Miejscowość: Stężyca
7.3.5) Kod pocztowy: 83-322
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1846968,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |