Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Paszkówka
Gmina Brzeźnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00205510
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00205510/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 09:48
- Lokalizacja
- Brzeźnica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-945397eb-f9e7-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5511123918
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00205510 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Paszkówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182048
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 109
1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-114
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 8792029
1.5.8.) Numer faksu: 338792092
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.brzeźnica.pl/przetargi/zamowienia-publiczne-20211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Paszkówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-945397eb-f9e7-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00205510
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004798/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa boiska wielofunkcyjnego w Paszkówce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144546/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.197.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje budowę boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Paszkówka na działce nr 126/3
1 Roboty obejmują między innymi:
a) roboty budowlane, tj.:
• przygotowanie terenu i placu budowy,
• roboty rozbiórkowe,
• roboty ziemne,
• wymiana drenażu,
• budowa boiska wielofunkcyjnego z możliwością gry w siatkówkę , koszykówkę, tenisa i piłkę ręczną wraz z dostawą zestawu do wszystkich gier;
• budowa ogrodzenia
• budowa chodnika z kostki brukowej,
• montaż infrastruktury towarzyszącej – ławek, tablicy informacyjno - promocyjnej, wyposażenia boiska
b) oznakowanie boiska (malowanie linii),
c) uporządkowanie terenu, przyległego terenu, obsianie trawą,
d) obsługa geodezyjna,
e) opracowanie dwóch egzemplarzy pełnej, kompletnej dokumentacji odbioru końcowego wymaganego przepisami art. 57 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2019 r. poz. 1186 z późn. zm.).
f) składowanie i wywiezienie wszelkich materiałów, w tym gruzu oraz innych odpadów pochodzących z placu budowy oraz utylizacja w ramach wynagrodzenia umownego oraz złożenie oświadczenia o ich utylizacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zawiadamia, iż unieważnia przedmiotowe postępowanieo udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt. 3 Ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 1129, ze zm.), gdyż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie mógł wg stanu na dzień niniejszego zawiadomienia zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |