Utwardzenie terenu pod miejsca parkingowe przy ul. Braci Pisko działka nr 1/14
Gmina Pyskowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00209235
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00209235/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 13:30
- Lokalizacja
- Pyskowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6616f526-0591-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9691573512
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00209235 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie terenu pod miejsca parkingowe przy ul. Braci Pisko działka nr 1/14
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pyskowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257593
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 3
1.5.2.) Miejscowość: Pyskowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-120
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmpyskowice@pyskowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pyskowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.pyskowice.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utwardzenie terenu pod miejsca parkingowe przy ul. Braci Pisko działka nr 1/142.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6616f526-0591-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00209235
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000066/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Utwardzenie terenu pod miejsca parkingowe przy ul. Braci Pisko działka nr 1/14
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160020/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.034.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. NAZWA ZAMÓWIENIA:
„Utwardzenie terenu pod miejsca parkingowe przy ul. Braci Pisko działka nr 1/14”
2. ZAKRES ZAMÓWIENIA:
Zakres przedmiotu zamówienia określa projekt pn: „Utwardzenie terenu pod miejsca parkingowe przy ul. Braci Pisko działka nr 1/14”. Zakres robót został przedstawiony na zał. nr 7c do SWZ.
Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją budowlano-wykonawczą stanowiącą załączniki 7a - 7e do SWZ, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiącą załącznik nr 6 do SWZ oraz wymaganiami określonymi we wzorze umowy.
Przedmiar robót stanowiący załącznik nr 5 do SWZ ma charakter informacyjno – pomocniczy, z uwagi na przyjętą formę wynagrodzenia ryczałtowego. Jeżeli w SWZ Zamawiający posługuje się przedmiarem robót, to dokument ten ma jedynie na celu łatwiejsze skalkulowanie wynagrodzenia Wykonawcy.
Przed wbudowaniem materiałów Wykonawca zobligowany jest do przedłożenia certyfikatów, deklaracji użytkowych itp. i uzyskania akceptacji Inspektora Nadzoru powołanego przez Zamawiającego. Za powołanie i koszt nadzorów branżowych odpowiada Wykonawca.
2.1. Zakres robót :
Niniejszy projekt swym zakresem obejmuje:
• Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej gr.10cm o pow. 109m2 z miejsca przeznaczonego na teren utwardzony,
• korytowanie pod warstwy konstrukcyjne na gł. 22cm,
• wykonanie warstwy odsączającej z pospółki o gr. 10cm,
• wykonanie warstwy podbudowy o gr. 15cm z kruszywa łamanego 0/31,5mm.,
• ułożenie krawężnika betonowego 15x30cm na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15, o dł. 30mb.,
• na połączeniu jezdni z projektowanym terenem utwardzonym ułożenie krawężnika najazdowego 15x22cm długości 22mb na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15.
• Wykonanie nawierzchni biologicznie czynnej przepuszczalnej z kostki ekologicznej o gr. 8cm z dystansami, na podsypce z kruszywa gr. 3cm., wypełnionej kruszywem 2/8mm (grys granitowy)
Konstrukcja zaprojektowanych nawierzchni:
Miejsca postojowe o nawierzchni przepuszczalnej z kostki betonowej z dystansami:
- kostka betonowa ekologiczna szara grubości 8 cm wypełniona kruszywem 2/8mm (grysgranitowy) - o powierzchni 93 m2
- kostka betonowa prostokątna czerwona grubości 8 cm -pasy rozdzielcze 7m2
- podsypka z kruszywa 0/4 mm warstwa 3 cm
- podbudowa z kruszywa łamanego 0-31,5mm o gr. 15cm
- Warstwa odsączająca z pospółki o grubości 10 cm
- krawężnik betonowy 15 x 30 cm i 15 x 22cm – o dł. łącznej 52 mb
Całość robót będzie prowadzona w zakresie określonym w opisie technicznym, przedstawionym na planszy zagospodarowania terenu.
Realizacja robót drogowych odbywać się będzie w granicach działki nr 1/14.
2.2. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych lub projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników (art. 29 ust. 5 i 6 Ustawy): Z uwagi na lokalizację miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych w bezpośrednim sąsiedztwie utwardzanego terenu po przeciwległej stronie ulicy Braci Pisko, oraz z uwagi na charakter i zakres inwestycji – nie dotyczy.
2.3. Minimalny wymagany okres gwarancji wynosi 5 lat licząc od dnia odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23247,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27533,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23247,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe COMPLEX-BRUK Robert Jendrysik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9691443235
7.3.3) Ulica: Jałowcowa 44
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-105
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23247,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |