Rewitalizacja centrum miasta – rynek OD NOWA (Przebudowa układu komunikacyjnego drogi wojewódzkiej nr 965)
GMINA MIASTA BOCHNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00208708
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00208708/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 13:07
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09ec8a84-0714-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8681001825
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00208708 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja centrum miasta – rynek OD NOWA (Przebudowa układu komunikacyjnego drogi wojewódzkiej nr 965)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA BOCHNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661033
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bochnia.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/umbochnia,m,347363,2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja centrum miasta – rynek OD NOWA (Przebudowa układu komunikacyjnego drogi wojewódzkiej nr 965)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09ec8a84-0714-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00208708
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002706/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Rewitalizacja centrum miasta – rynek OD NOWA (Przebudowa układu komunikacyjnego drogi wojewódzkiej nr 965)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Oś 11 Rewitalizacja przestrzeni regionalnej Działanie 11.1 Rewitalizacja miast Poddziałanie 11.1.2 Rewitalizacja miast średnich i małych.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162474/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest zadanie pn.: Rewitalizacja centrum miasta – rynek OD NOWA (Przebudowa układu komunikacyjnego drogi wojewódzkiej nr 965).
2. Zadanie obejmuje: przebudowę układu komunikacyjnego drogi wojewódzkiej nr 965 – w zakresie km 0+406 do 0+431.
3. Zakres robót
- roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
- roboty ziemne,
- wykonanie nawierzchni chodników,
- remont, przebudowa układu komunikacyjnego,
- demontaż istniejących instalacji,
- rozbudowa i przebudowa sieci elektrycznej (oświetlenie uliczne) wraz z zasilaniem infrastruktury technicznej,
- oznakowanie pionowe i poziome.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) dokumentacja projektowa;
2) przedmiar robót;
3) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
4) projektowane postanowienia umowy.
5. Wykonawca zobowiązany jest do:
- przed rozpoczęciem robót sporządzenia planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz programu zapewnienia jakości i przedstawienie ich inspektorowi nadzoru;
- zapewnienia obsługi geodezyjnej;
- utrzymania należytego i prawidłowego oznakowania oraz bezpiecznego poruszania się pieszych oraz pojazdów przez cały okres realizacji zadania;
- powiadomienia właścicieli lub zarządców sieci istniejącego uzbrojenia terenu oraz zapewnienia prawidłowego nadzoru branżowego, w szczególności gazowego;
- przekazania Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej;
- zapewnienia nadzoru archeologicznego w trakcie prowadzonych prac, w zakresie objętym zamówieniem – zgodnie z wydanym pozwoleniem na budowę i pozwoleniem konserwatorskim;
- przeprowadzenia archeologicznych wykopaliskowych badań ratowniczych w przypadku wystąpienia ich konieczności
- opracowania programu badań archeologicznych wraz z jego zatwierdzeniem w WUOZ
6. W celu prawidłowego sporządzenia oferty Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji w terenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po odrzuceniu oferty Wykonawcy: TMGM Kazimierz Gołdas ul. Spiska 35, 32-700 Bochnia, cena najkorzystniejszej oferty w wysokości brutto 444 586,21 zł złożona przez BUDOWNICTWO I NIERUCHOMOŚCI Jakub Broszkiewicz ul. Zalesie Dolne 10, 32-700 Bochnia, znacznie przekracza kwotę 200 000,00 zł., którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie jest możliwe zwiększenie tej kwoty, do ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z tym, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, do ceny najkorzystniejszej oferty, zachodzi konieczność unieważnienia postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 444586,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 585890,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |