,,Modernizacja dróg dojazdowych do pól Niezwojowice, Nadzów oraz Lelowice Kolonia"

GMINA PAŁECZNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00210562
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00210562/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-05 14:24
Lokalizacja
Pałecznica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8cbbad1e-f515-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6821635547
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

4 przyznane

WIESŁAW NOWAKOWSKIPiotrkowice Małe 97, PL · lot 0
67 699,2 PLN
WIESŁAW NOWAKOWSKIPiotrkowice Małe 97, PL · lot 1
113 645,85 PLN
WIESŁAW NOWAKOWSKIPiotrkowice Małe 97, PL · lot 2
123 049,2 PLN
WIESŁAW NOWAKOWSKIPiotrkowice Małe 97, PL · lot 3
124 205,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00210562 z dnia 2021-10-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Modernizacja dróg dojazdowych do pól Niezwojowice, Nadzów oraz Lelowice Kolonia"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PAŁECZNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010576

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Jakuba 11

1.5.2.) Miejscowość: Pałecznica

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-109

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 384 80 37

1.5.8.) Numer faksu: 41 384 80 37 wew. 19

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@palecznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.palecznica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Modernizacja dróg dojazdowych do pól Niezwojowice, Nadzów oraz Lelowice Kolonia"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cbbad1e-f515-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00210562

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000463/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja / remont drogi dojazdowej do pól działka nr 293 w miejscowości Niezwojowice o długości 120 mb

1.1.2 Modernizacja / remont drogi dojazdowej do pól działka nr 481 w miejscowości Nadzów o długości 150 mb

1.1.3 Modernizacja / remont drogi dojazdowej do pól działka nr 463 w miejscowości Nadzów o długości 200 mb

1.1.4 Modernizacja / remont drogi dojazdowej do pól działka nr 151/3 i 204/1 w miejscowości Lelowice Kolonia o długości 200 mb

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136993/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MR.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 456296,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1: „Modernizacja / remont drogi dojazdowej do pól działka nr 293 w miejscowości Niezwojowice o długości 120 mb”
Zakres robót obejmuje remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Niezwojowice km 0+000 – 0+120. Remont polegać będzie przede wszystkim na naprawie istniejącej nawierzchni wspomnianego odcinka drogi w km 0+000 – 0+120. Szczegółowy zakres opracowania dla remontowanego odcinka drogi dojazdowej do pól obejmuje:
• remont nawierzchni istniejącej jezdni
• remont nawierzchni istniejących poboczy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 82295,61 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2: „Modernizacja / remont drogi dojazdowej do pól działka nr 481 w miejscowości Nadzów o długości 150 mb”
Zakres robót obejmuje remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Nadzów km 0+000 – 0+150. Remont polegać będzie przede wszystkim na naprawie istniejącej nawierzchni wspomnianego odcinka drogi w km 0+000 – 0+150. Szczegółowy zakres opracowania dla remontowanego odcinka drogi dojazdowej do poł obejmuje:
• remont nawierzchni istniejącej jezdni
• remont nawierzchni istniejących poboczy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 101407,98 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3: „Modernizacja / remont drogi dojazdowej do pól działka nr 463 w miejscowości Nadzów o długości 200 mb”
Zakres robót obejmuje remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Nadzów km 0+000 – 0+200. Remont polegać będzie przede wszystkim na naprawie istniejącej nawierzchni wspomnianego odcinka drogi w km 0+000 – 0+200. Szczegółowy zakres opracowania dla remontowanego odcinka drogi dojazdowej do pół obejmuje:
• remont nawierzchni istniejącej jezdni
• remont nawierzchni istniejących poboczy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 136344,29 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4: Modernizacja / remont drogi dojazdowej do pól działka nr 151/3 i 204/1
w miejscowości Lelowice Kolonia o długości 200 mb
Zakres robót obejmuje remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Lelowice Kolonia km 0+000 – 0+200. Remont polegać będzie przede wszystkim na naprawie istniejącej nawierzchni wspomnianego odcinka drogi w km 0+000 – 0+200. Szczegółowy zakres opracowania dla remontowanego odcinka drogi dojazdowej do pół obejmuje:
• remont nawierzchni istniejącej jezdni
• remont nawierzchni istniejących poboczy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 136248,87 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67699,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67699,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67699,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Rolniczych i Budowlanych AGROBUD Wiesław Nowakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 682 110 41 00

7.3.4) Miejscowość: Koniusza

7.3.5) Kod pocztowy: 32-104

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67699,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 113645,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113645,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113645,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Rolniczych i Budowlanych AGROBUD Wiesław Nowakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 682 110 41 00

7.3.4) Miejscowość: Koniusza

7.3.5) Kod pocztowy: 32-104

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113645,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123049,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123049,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123049,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Rolniczych i Budowlanych AGROBUD Wiesław Nowakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 682 110 41 00

7.3.4) Miejscowość: Koniusza

7.3.5) Kod pocztowy: 32-104

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123049,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124205,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124205,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124205,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Rolniczych i Budowlanych AGROBUD Wiesław Nowakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 682 110 41 00

7.3.4) Miejscowość: Koniusza

7.3.5) Kod pocztowy: 32-104

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124205,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane