Remont nawierzchni jezdni drogi gminnej – ulicy Międzywałowej w Jeszkowicach gmina Czernica wraz z remontem poboczy

GMINA CZERNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00225235
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00225235/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-08 08:39
Lokalizacja
Czernica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f17467d6-c1f8-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
9121101093
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty budowlane w zakresie studni

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR JARZĄBEKBrzeg, PL · lot 0
282 927,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00225235 z dnia 2021-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni jezdni drogi gminnej – ulicy Międzywałowej w Jeszkowicach gmina Czernica wraz z remontem poboczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934986

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Czernica

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-003

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@czernica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://czernica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni jezdni drogi gminnej – ulicy Międzywałowej w Jeszkowicach gmina Czernica wraz z remontem poboczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f17467d6-c1f8-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225235

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003580/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Remont ul. Międzywałowej w Jeszkowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069586/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MTP.271.2.11.2021.EZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 257780,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia: przedmiotem zamówienia jest „Remont nawierzchni jezdni drogi gminnej – ulicy Międzywałowej w Jeszkowicach gmina Czernica wraz z remontem poboczy”.
1) Remontem objęte są dwa odcinki drogi:
a) Na odcinku I o długości 160m zakres prac obejmuje:
- wykonanie korytowania na całej szerokości istniejącej nawierzchni;
- profilowanie i zagęszczenie podłoża;
- wykonanie warstwy mrozoochronnej z mieszanki związanej cementem C1,5/2 <=4,0 MPa z pielęgnacją o grubości po zagęszczeniu 30 cm;
- wykonanie warstwy podbudowy zasadniczej z kruszywa łamanego 0/31,5 (C90/3) stabilizowanego mechanicznie o grubości po zagęszczeniu 20 cm;
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych - warstwa ścieralna asfaltowa AC11S - grubość po zagęszczeniu 5 cm;
- wykonanie poboczy i zjazdów z tłucznia kamiennego;
- wykonanie miejscowego odwodnienia nawierzchni jezdni;
- przełożenie nawierzchni zjazdu z kostki betonowej w celu dostosowania wysokościowego.
b) Na odcinku II o długości 100m zakres prac obejmuje:
- wykonanie korytowania na całej szerokości istniejącej nawierzchni;
- profilowanie i zagęszczenie podłoża;
- wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa (0/31,5) stabilizowanego cementem mieszanki związanej cementem C1,5/2 <=4,0 MPa z pielęgnacją o grubości po zagęszczeniu 25 cm;
- wykonanie nawierzchni jezdni z destruktu bitumicznego ( materiał Wykonawcy); rozłożenie mechaniczne (rozkładarką) destruktu bitumicznego o gr. 7-10 cm wraz z zagęszczeniem oraz zamknięcie nawierzchni poprzez wykonanie jednokrotnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni grysem 2/5 i emulsją asfaltową C65B3PU/RC;
- wykonanie poboczy z tłucznia kamiennego.
2) Zakres prac obejmuje także regulację pionową studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych oraz kanalizacji sanitarnej.
3) Przedmiot zamówienia określony został w opisie technicznym oraz przedmiarze robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282927,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282927,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282927,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Playland Piotr Jarząbek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471653277

7.3.3) Ulica: ul. Platanowa 24

7.3.4) Miejscowość: Brzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 49-304

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282927,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2021-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane