Remont elewacji na budynku warsztatów szkolnych w CKZiU nr 2 w Wadowicach

Powiat Wadowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00206260
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00206260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-05 10:25
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c40049c8-fa76-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5512129478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

GRESMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWielkie Drogi, PL · lot 0
228 780 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00206260 z dnia 2021-10-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji na budynku warsztatów szkolnych w CKZiU nr 2 w Wadowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont elewacji na budynku warsztatów szkolnych w CKZiU nr 2 w Wadowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c40049c8-fa76-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00206260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000892/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Remont elewacji budynku warsztatów przy CKZiU nr 2 w Wadowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145060/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.77.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje remont elewacji na dwóch dłuższych ścianach warsztatów szkolnych
(strona parkingu i boiska) obejmujący swym zakresem między innymi następujące prace:
• odbicie luźnego, odstającego, nietrzymającego się tynku,
• uzupełnienie ubytków tynku,
• wykonanie elewacji (styropian 5 cm, siatka podwójna, tynk ozdobny),
• likwidacja gzymsu na ścianie budynku,
• wykonanie nowego gzymsu pod rynnami na podobieństwo już wykonanego na
wyremontowanej ścianie,
• wykonanie opaski z płyt chodnikowych,
• wykonanie mozaiki na dole ściany na podobieństwo już wykonanej na wyremontowanej
ścianie.
Prace należy wykonać na podstawie załączonych dokumentów. Zamawiający dopuszcza
dokonanie wizji lokalnej na terenie przewidzianych robót remontowo - budowlanych.
Załączony przedmiar ma charakter poglądowy, ma zobrazować skalę roboty budowlanej i
pomóc w oszacowaniu kosztów inwestycji. Przywołane podstawy wyceny mają charakter
informacyjny i stanowią zakres czynności niezbędnych do wykonania.
Budynek warsztatów należy do CKUiZ nr 2 w Wadowicach. Należy zabezpieczyć plac robót, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa pracowników, uczniów i osób trzecich.
Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do prowadzenia robót w sposób nie utrudniający
użytkowania obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228780,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 273321,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228780,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gresmar Sp z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9442268980

7.3.4) Miejscowość: Wielkie Drogi

7.3.5) Kod pocztowy: 32-051

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228780,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-10
2021-10-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane