Dostawa i montaż oświetlenia wewnętrznego w obiektach Ogrodu Zoologicznego w Opolu.
OGRÓD ZOOLOGICZNY W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00206364
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00206364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-10-05 10:30
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97eafca8-058d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7540340298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00206364 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż oświetlenia wewnętrznego w obiektach Ogrodu Zoologicznego w Opolu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OGRÓD ZOOLOGICZNY W OPOLU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530575575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spacerowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-094
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 77 4564267, 4542858
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zoo.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zoo.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż oświetlenia wewnętrznego w obiektach Ogrodu Zoologicznego w Opolu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97eafca8-058d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00206364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001030/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa i montaż oświetlenia wewnętrznego w obiektach Ogrodu Zoologicznego w Opolu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Likwidacja indywidualnych źródeł ciepła w obiektach Ogrodu Zoologicznego i innych obiektach użyteczności publicznej w Opolu.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159762/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DTG.3414-6/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i wymiana obecnych opraw oświetlenia wewnętrznego na nowoczesne, energooszczędne wykonane w technologii LED o łącznej mocy źródeł świetlnych równej 22,71 kW w wybranych budynkach Ogrodu Zoologicznego w Opolu ul. Spacerowa 10. Modernizacją objęte zostaną 24 budynki Ogrodu Zoologicznego.
Zamawiający wymaga, aby montowane oprawy oświetleniowe były podobne modelem do opraw wymienianych. Modernizacja oświetlenia nie może mieć wpływu na obecną aranżację obiektów.
Przed przystąpieniem do prac Wykonawca zobowiązany jest:
1. Odbyć „Wizję lokalną” mającą na celu weryfikacje / aktualizację rodzajów zastosowanych opraw i źródeł światła oraz ustalenie z Zamawiającym wymaganych parametrów technicznych, kolorystycznych oraz użytkowych.
2. Przedstawić i uzyskać akceptację Zamawiającego przed przystąpieniem do realizacji prac, proponowanych typów opraw i punktów świetlnych oraz dodatkowego wyposażenia towarzyszącego.
3. Dokonać niezbędnych obliczeń celem poprawnego doboru parametrów technicznych proponowanego oświetlenia z zachowaniem aktualnego sposobu użytkowania i przeznaczenia pomieszczeń wg aktualnych wymagań określonych w warunkach technicznych, normach i wytycznych branżowych.
4. Wykonać prace towarzyszące niezbędne do odtworzenia stanu pomieszczeń zgodnie z ich obecną aranżacją i wyposażeniem oraz sposobem użytkowania.
5. Dokonać oceny niezbędnych prac pod względem konieczności uzyskania stosownych pozwoleń i uzgodnień.
6. Wymiary proponowanych opraw oświetleniowych powinny uwzględniać kształt i wymiary dotychczasowych opraw oświetleniowych. Zastosowanie oprawy o innych wymiarach będzie wymagało przeprowadzenie prac malarskich w obrębie całych powierzchni przegród.
Zakres prac:
1. Przygotowanie terenu i zabezpieczenie obiektów.
2. Demontaż istniejących opraw oświetleniowych.
3. Montaż opraw oświetleniowych wraz ze źródłami światła.
4. Wymiana niezbędnych zabezpieczeń w rozdzielniach.
5. Przeprowadzenie badań natężenia światła.
6. Utylizacja zdemontowanych elementów (m.in. oprawy, źródła światła).
a) Zamawiający zastrzega sobie możliwość pozostawienia niektórych zdemontowanych opraw oświetleniowych.
7. Uporządkowanie obiektów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31510000-4 - Żarówki elektryczne
45000000-7 - Roboty budowlane
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 291104,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Elektryczne Andrzej Klepacki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 531406120
7.3.3) Ulica: Ściegiennego 4
7.3.4) Miejscowość: Nysa
7.3.5) Kod pocztowy: 48-303
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |