BUDOWA DROGI ROWEROWEJ PO BYŁEJ LINII KOLEJOWEJ POŁCZYN ZDRÓJ – BARWICE – GRZMIĄCA W GRANICACH ADMINISTRACYJNYCH GMINY BARWICE
GMINA BARWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00207037
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00207037/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 11:04
- Lokalizacja
- Barwice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d84ec0e7-f446-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6731772542
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00207037 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA DROGI ROWEROWEJ PO BYŁEJ LINII KOLEJOWEJ POŁCZYN ZDRÓJ – BARWICE – GRZMIĄCA W GRANICACH ADMINISTRACYJNYCH GMINY BARWICE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920417
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięzców 22
1.5.2.) Miejscowość: Barwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-460
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 943736309
1.5.8.) Numer faksu: 943736349
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.barwice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.barwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.barwice.pl/index.php?id=2767921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA DROGI ROWEROWEJ PO BYŁEJ LINII KOLEJOWEJ POŁCZYN ZDRÓJ – BARWICE – GRZMIĄCA W GRANICACH ADMINISTRACYJNYCH GMINY BARWICE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d84ec0e7-f446-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00207037
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006436/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa drogi rowerowej od miejscowości Piaski do miejscowości Stary Chwalim na odcinku 16 km, biegnącej po istniejącym śladzie rozebranej linii kolejowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135222/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5334061,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi rowerowej po byłej linii kolejowej Połczyn Zdrój- Barwice- Grzmiąca, w granicach administracyjnych gminy Barwice.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki:
1) Projekt budowlany- droga rowerowa- załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projekt budowlany- chodnik- załącznik nr 2 do SWZ,
3) Projekt budowlany branży elektroenergetycznej- załącznik nr 3 do SWZ,
4) Przedmiar robót - załącznik nr 4 do SWZ,
5) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót- załącznik nr 5 do SWZ.
Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w przypadku, jeżeli w opisywanym przedmiocie zamówienia stosuje się odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art.101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
W przypadku, jeżeli SWZ lub jej załączniki wskazują znaki towarowe, nazwy producentów, pochodzenie, Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych, tj. zastosowanie innych rozwiązań niż wskazane za pomocą znaków towarowych itd., pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w SWZ. Zastosowanie parametrów lepszych od wskazanych jest dopuszczalne. Wykonawca, który zastosował rozwiązania równoważne lub lepsze, ma obowiązek wskazać je w swojej ofercie i wykazać równoważność lub wyższość w stosunku do rozwiązań opisanych w SWZ. Ciężar dowodowy w zakresie udowodnienia równoważności zaoferowanych rozwiązań z rozwiązaniami opisanymi poprzez wskazanie przykładowego znaku towarowego, patentu, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, spoczywa na wykonawcy. Koszty związane z wykazaniem równoważności ponosi Wykonawca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6009375,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8595410,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6009375,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „POL-DRÓG Gdańsk” Sp. z o. o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5840202978
7.3.3) Ulica: Wawelska 106
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.5) Kod pocztowy: 64-920
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6009375,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |