Dostawa urządzeń multimedialnych na potrzeby działalności edukacyjno-terapeutycznych w placówkach oświatowych na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski.

GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00151703
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00151703/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-18 14:09
Lokalizacja
Międzyrzec Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad202a2c-f97c-4582-91fa-9166bee60f7c
Identyfikator
5372555524
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowaniaUrządzenia komputeroweSprzęt związany z komputeramiMonitory ekranoweCzęści, akcesoria i wyroby do komputerówMaszyny do przetwarzania danych (sprzęt)Komputery osobisteSprzęt peryferyjnyDrukarki i ploterySprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobnySprzęt telewizyjny i audiowizualnyUrządzenia multimedialne

Wykonawcy

2 przyznane

WILANKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
86 578,74 PLN
PRZEMYSŁAW RAFAŁOWSKIOstrowiec Świętokrzyski, PL · lot 1
746 800,9 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00151703 z dnia 2025-03-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń multimedialnych na potrzeby działalności edukacyjno-terapeutycznych w placówkach oświatowych na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237428

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: WARSZAWSKA 20

1.5.2.) Miejscowość: Międzyrzec Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-560

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miedzyrzecgmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miedzyrzecgmina.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1038729

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń multimedialnych na potrzeby działalności edukacyjno-terapeutycznych w placówkach oświatowych na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad202a2c-f97c-4582-91fa-9166bee60f7c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00151703

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066504/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Dostawa urządzeń multimedialnych na potrzeby działalności edukacyjno-terapeutycznych w placówkach oświatowych na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „Programy rozwojowe szkół w Gminie Międzyrzec Podlaski” realizowanego w ramach Działania 10.3 Kształcenie ogólne Priorytetu X Lepsza edukacja Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00657827

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.79.2024.KB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 661990,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 1 zamówienia – „Dostawa urządzeń multimedialnych: tablice multimedialne i monitory interaktywne”: 1)przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie urządzeń o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ, w ilościach przyporządkowanych do miejsc ich dostaw, zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ wraz z ich montażem w pomieszczeniach/miejscach określonych przez Zamawiającego lub przedstawicieli placówek oświatowych, do których realizowane będą dostawy; 2)dostarczany sprzęt wraz z oprogramowaniem musi być fabrycznie nowy (wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą złożenia oferty), sprawny, nieużywany, nieeksponowany na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzony i nieobciążony prawami osób trzecich, bezpieczny, kompletny, tj. posiadający wszelkie akcesoria, niezbędne do ich użytkowania; 3)zaoferowany sprzęt musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów; 4)Wykonawca zapewni takie opakowanie sprzętu jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy; 5)sprzęt będzie oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa; 6)Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi sprzętu lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać; 7)dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta; 8)Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1A do SWZ. Minimalny okres gwarancji na poszczególne urządzenia wskazany został w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Uwaga:Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert, o którym mowa w rozdziale 17 SWZ 9)Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia towaru do lokalizacji wraz z przyporządkowanym im zakresem rzeczowym określonych
w załączniku nr 1A do SWZ na własny koszt w uzgodnionym z Zamawiającym terminie oraz rozładowania go, ustawienia we wskazanych przez Zamawiającego lub przedstawiciela placówki oświatowej pomieszczeniach oraz podłączenia. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach uzgodnionych indywidualne z Zamawiającym. 10)Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia; 11)Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność, a w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. 12) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz zestawieniach rzeczowo-ilościowych zawartych w: część 1 zamówienia - Załączniku Nr 1A do SWZ, część 2 zamówienia - Załączniku Nr 1B do SWZ, część 3 zamówienia - Załączniku Nr 1C do SWZ, część 4 zamówienia - Załączniku Nr 1D do SWZ, 13)Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości zamawianych artykułów. Wykonawcy nie przysługują roszczenia odszkodowawcze w tym zakresie. Stosownie do treści art. 433 pkt. 4), Zamawiający wskazuje, iż minimalna wielkość świadczenia jaką zrealizuje Wykonawca wynosi nie mniej niż 60 % ceny ofertowej zamówienia dla danej części. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za rzeczywiście dostarczoną liczbę artykułów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30000000-9 - Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

30231300-0 - Monitory ekranowe

30237000-9 - Części, akcesoria i wyroby do komputerów

4.5.5.) Wartość części: 99768,21 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 2 zamówienia – „Dostawa urządzeń multimedialnych: tablety, pracownia terminalowa, komputery, gogle VR”: 1)przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie urządzeń o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ, w ilościach przyporządkowanych do miejsc ich dostaw, zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ wraz z ich montażem w pomieszczeniach/miejscach określonych przez Zamawiającego lub przedstawicieli placówek oświatowych, do których realizowane będą dostawy; 2)dostarczany sprzęt wraz z oprogramowaniem musi być fabrycznie nowy (wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą złożenia oferty), sprawny, nieużywany, nieeksponowany na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzony i nieobciążony prawami osób trzecich, bezpieczny, kompletny, tj. posiadający wszelkie akcesoria, niezbędne do ich użytkowania; 3)zaoferowany sprzęt musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów; 4)Wykonawca zapewni takie opakowanie sprzętu jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy; 5)sprzęt będzie oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa; 6)Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi sprzętu lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać; 7)dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta; 8)Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1B do SWZ. Minimalny okres gwarancji na poszczególne urządzenia wskazany został w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Uwaga:Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert, o którym mowa w rozdziale 17 SWZ 9)Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia towaru do lokalizacji wraz z przyporządkowanym im zakresem rzeczowym określonych w załączniku nr 1B do SWZ na własny koszt w uzgodnionym z Zamawiającym terminie oraz rozładowania go, ustawienia we wskazanych przez Zamawiającego lub przedstawiciela placówki oświatowej pomieszczeniach oraz podłączenia. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach uzgodnionych indywidualne z Zamawiającym. 10)Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia; 11)Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność, a w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. 12) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz zestawieniach rzeczowo-ilościowych zawartych w: część 1 zamówienia - Załączniku Nr 1A do SWZ, część 2 zamówienia - Załączniku Nr 1B do SWZ, część 3 zamówienia - Załączniku Nr 1C do SWZ, część 4 zamówienia - Załączniku Nr 1D do SWZ, 13)Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości zamawianych artykułów. Wykonawcy nie przysługują roszczenia odszkodowawcze w tym zakresie. Stosownie do treści art. 433 pkt. 4), Zamawiający wskazuje, iż minimalna wielkość świadczenia jaką zrealizuje Wykonawca wynosi nie mniej niż 60 % ceny ofertowej zamówienia dla danej części. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za rzeczywiście dostarczoną liczbę artykułów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30000000-9 - Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30210000-4 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)

30213000-5 - Komputery osobiste

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

30231300-0 - Monitory ekranowe

30237000-9 - Części, akcesoria i wyroby do komputerów

4.5.5.) Wartość części: 539962,34 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 3 zamówienia – „Dostawa urządzeń multimedialnych: urządzenia wielofunkcyjne”: 1)przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie urządzeń o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ, w ilościach przyporządkowanych do miejsc ich dostaw, zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym stanowiącym załącznik nr 1C do SWZ wraz z ich montażem w pomieszczeniach/miejscach określonych przez Zamawiającego lub przedstawicieli placówek oświatowych, do których realizowane będą dostawy; 2)dostarczany sprzęt wraz z oprogramowaniem musi być fabrycznie nowy (wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą złożenia oferty), sprawny, nieużywany, nieeksponowany na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzony i nieobciążony prawami osób trzecich, bezpieczny, kompletny, tj. posiadający wszelkie akcesoria, niezbędne do ich użytkowania; 3)zaoferowany sprzęt musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów; 4)Wykonawca zapewni takie opakowanie sprzętu jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy; 5)sprzęt będzie oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa; 6)Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi sprzętu lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać; 7)dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta; 8)Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1C do SWZ. Minimalny okres gwarancji na poszczególne urządzenia wskazany został w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Uwaga:Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert, o którym mowa w rozdziale 17 SWZ 9)Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia towaru do lokalizacji wraz z przyporządkowanym im zakresem rzeczowym określonych w załączniku nr 1C do SWZ na własny koszt w uzgodnionym z Zamawiającym terminie oraz rozładowania go, ustawienia we wskazanych przez Zamawiającego lub przedstawiciela placówki oświatowej pomieszczeniach oraz podłączenia. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach uzgodnionych indywidualne z Zamawiającym. 10)Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia; 11)Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność, a w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. 12) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz zestawieniach rzeczowo-ilościowych zawartych w: część 1 zamówienia - Załączniku Nr 1A do SWZ, część 2 zamówienia - Załączniku Nr 1B do SWZ, część 3 zamówienia - Załączniku Nr 1C do SWZ, część 4 zamówienia - Załączniku Nr 1D do SWZ, 13)Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości zamawianych artykułów. Wykonawcy nie przysługują roszczenia odszkodowawcze w tym zakresie. Stosownie do treści art. 433 pkt. 4), Zamawiający wskazuje, iż minimalna wielkość świadczenia jaką zrealizuje Wykonawca wynosi nie mniej niż 60 % ceny ofertowej zamówienia dla danej części. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za rzeczywiście dostarczoną liczbę artykułów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30000000-9 - Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

30232000-4 - Sprzęt peryferyjny

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.) Wartość części: 11889,08 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 4 zamówienia – „Dostawa urządzeń multimedialnych: podłoga interaktywna”:
1)przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie urządzeń o parametrach wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ, w ilościach przyporządkowanych do miejsc ich dostaw, zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym stanowiącym załącznik nr 1D do SWZ wraz z ich montażem w pomieszczeniach/miejscach określonych przez Zamawiającego lub przedstawicieli placówek oświatowych, do których realizowane będą dostawy; 2)dostarczany sprzęt wraz z oprogramowaniem musi być fabrycznie nowy (wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą złożenia oferty), sprawny, nieużywany, nieeksponowany na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzony i nieobciążony prawami osób trzecich, bezpieczny, kompletny, tj. posiadający wszelkie akcesoria, niezbędne do ich użytkowania; 3)zaoferowany sprzęt musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów; 4)Wykonawca zapewni takie opakowanie sprzętu jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy; 5)sprzęt będzie oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności znakami bezpieczeństwa; 6)Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi sprzętu lub – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać; 7)dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia niewyłącznej licencji Zamawiającemu lub przeniesienia na Zamawiającego niewyłącznego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania określonymi przez producenta; 8)Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1D do SWZ. Minimalny okres gwarancji na poszczególne urządzenia wskazany został w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Uwaga:Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert, o którym mowa w rozdziale 17 SWZ 9)Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia towaru do lokalizacji wraz z przyporządkowanym im zakresem rzeczowym określonych w załączniku nr 1D do SWZ na własny koszt w uzgodnionym z Zamawiającym terminie oraz rozładowania go, ustawienia we wskazanych przez Zamawiającego lub przedstawiciela placówki oświatowej pomieszczeniach oraz podłączenia. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach uzgodnionych indywidualne z Zamawiającym. 10)Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia; 11)Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność, a w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. 12) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz zestawieniach rzeczowo-ilościowych zawartych w: część 1 zamówienia - Załączniku Nr 1A do SWZ, część 2 zamówienia - Załączniku Nr 1B do SWZ, część 3 zamówienia - Załączniku Nr 1C do SWZ, część 4 zamówienia - Załączniku Nr 1D do SWZ, 13)Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości zamawianych artykułów. Wykonawcy nie przysługują roszczenia odszkodowawcze w tym zakresie. Stosownie do treści art. 433 pkt. 4), Zamawiający wskazuje, iż minimalna wielkość świadczenia jaką zrealizuje Wykonawca wynosi nie mniej niż 60 % ceny ofertowej zamówienia dla danej części. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za rzeczywiście dostarczoną liczbę artykułów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.5.) Wartość części: 10370,73 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86578,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104058 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86578,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wilanka sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010819923

7.3.3) Ulica: Lindleya 16

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-013

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86578,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 746800,9 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 746800,9 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 746800,9 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Netkom Przemysław Rafałowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6611678042

7.3.3) Ulica: Waryńskiego

7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.5) Kod pocztowy: 27-400

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 746800,9 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, ponieważ wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Zamawiający, zgodnie z dyspozycją art. 222 ust. 4 przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części 4 zamówienia, która wynosi 17.500,00 zł brutto;

Cena najkorzystniejszej oferty w ramach części 4 zamówienia spośród ofert nie podlegających odrzuceniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części 4 zamówienia, której jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć do wartości ceny oferty najkorzystniejszej.

Reasumując powyższe, postepowanie w zakresie 4 części zamówienia zostało unieważnione w oparciu o art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23310,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23310,96 PLN

2025-03-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy