Roboty budowlane polegające na doposażeniu w oświetlenie Placu Wolności w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.

DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00223571
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00223571/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-07 13:32
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8ea0f3c-ff4b-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

JIMMY J.CICHOCKI, J.ZANDBERG SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot 0
49 751,69 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00223571 z dnia 2021-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na doposażeniu w oświetlenie Placu Wolności w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DZIELNICA WŁOCHY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525966300179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Krakowska 257

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-133

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 224434200

1.5.8.) Numer faksu: 224434203

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlochy.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wlochy.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na doposażeniu w oświetlenie Placu Wolności w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8ea0f3c-ff4b-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00223571

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001123/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Roboty budowlane polegające na doposażeniu w oświetlenie Placu Wolności w Dzielnicy m.st Warszawy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159905/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TPBN 18/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 56864,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac ziemnych w zakresie budowy oświetlenia parkowego. Powyższe prace polegać mają na: pracach geodezyjnych, przygotowawczych i towarzyszących, wykopaniu i zasypaniu rowów, układaniu kabli i rur osłonnych oraz robotach instalacyjnych.
Teren przeznaczony do objęcia robotami zawiera się w obszarze oznaczonym w części graficznej opracowania pn.: „Projekt budowlano-wykonawczy doposażenia w oświetlenie Placu Wolności w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy” wykonany przez Elpro Tomasz Różycki siedzibą w Warszawie przy ul. Łąkocińskiej 22/15.
W przypadku, gdy w dokumentach stanowiących Opis przedmiotu zamówienia użyto znaku towarowego Zamawiający informuje, iż w każdym takim przypadku dopuszcza się rozwiązania równoważne, a znak towarowy został zastosowany w celach informacyjnych.
Szczegółowy zakres robót określają nw. Dokumenty:
• Projekt budowlano-wykonawczy doposażenia w oświetlenie Placu Wolności w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
• Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
• Przedmiar robót

2. Wymagania związane z realizacją zamówienia dotyczące zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy (art. 95 Prawa zamówień publicznych)
1)Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę do realizacji zamówienia, osób na podstawie stosunku pracy.
2) Wykonawca zobowiązuje się do zatrudnienia, na umowę o pracę, wszystkich osób, które wykonują wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji przedmiotu Umowy, tj. wykopanie i zasypanie rowów, układanie kabli i rur osłonnych oraz roboty instalacyjne, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy.
3) W przypadku gdy Wykonawca zamierza angażować podwykonawców to zobowiązuje podwykonawcę do zatrudnienia, na umowę o pracę, wszystkich osób, które w trakcie realizacji przedmiotu Umowy wykonują czynności wskazane w § 4 ust. 1 pkt 1 Projektowanych Postanowieniach Umowy na zasadach określonych w § 3 ust. 3 Projektowanych Postanowień Umowy.
4) Pozostałe zapisy dotyczące klauzul społecznych oraz z tytułu sankcji za niespełnianie klauzul społecznych zawarte są w § 3 ust. 3 -8 oraz w §9 ust. 1 pkt. 3) Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Zamawiający w postępowaniu nie wymaga wizji lokalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49751,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67761,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49751,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JIMMY J. Cichocki, J. Zandberg Sp. J

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP - 1180023640

7.3.3) Ulica: Kłobucka 13

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-699

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49751,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane